Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

BMW vos nepartrenkė merginos ir taranavo biblioteką (nuotraukos)

BMW vos nepartrenkė merginos ir taranavo biblioteką (nuotraukos) (55)

2017-02-15

Trečiadienį, apie 19.40 val., į Jurbarko viešosios bibliotekos pastatą trenkėsi Cvirkos g. atlėkęs BMW. Automobiliu skriejęs vairuotojas vos nepartrenkė merginos, kai trenkėsi į sieną. BMW lėkė taip greitai, kad peršoko ne tik bordiūrą, į gabalus ištaškė suolelį, bet ir pašokęs išmušė du pastato langus.

Supratęs, ką padarė, vairuotojas nutarė sprukti. Netrukus prie automobilio grįžo girtas vyras, kuris ėmė domėtis automobiliu ir jo vairuotoju. Įvykio vietą apžiūrėjusiems pareigūnams kilo įtarimų, kad tai – galimai automobilį vairavęs asmuo. Vyriškis buvo nugabentas į ligoninę, kur jam nustatytas 3,55 prom. girtumas.

Tai – sunkus girtumo laipsnis. Nuo sausio 1 d., pagal įstatymą, už tokį pažeidimą vairuotojams išvengti baudžiamosios atsakomybės nepavyksta. Ji taikoma jau nuo vidutinio girtumo – 1,5 prom.

Netrukus atsirado liudininkų, kurie pareigūnams nurodė automobilį vairavusį asmenį.
"Tai buvo sekundžių reikalas, mašina trenkėsi į sieną už mano nugaros. Pati iškviečiau pagalbą. Dabar dar esu šoke, visa drebu", - sakė mirties tik atsitiktinumo dėka išvengusi mergina. 

Ar minėtas vyras, ar kitas asmuo vairavo automobilį – nustatys tyrimą atliekantys pareigūnai.

Automobilį vairavusiam asmeniui teks ne tik pirkti naują automobilį - sudaužytas BMW - neberemontuojamas, bet ir atlyginti didžiulius miestui ir bibliotekai padarytus nuostolius.

Jurbarko viešosios bibliotekos direktorė Nijolė Masiulienė neslepia apmaudo dėl sugadinto  fasado ir užgriuvusių rūpesčių. Visa laimė, kad pastatas draustas, ekspertai  skaičiuoja nuostolius, o direktorė suka galvą, kaip greičiau sutvarkyti suniokotą biblioteką. „Ir rūpesčių, ir darbo tikrai daug. Bibliotekos pastatas nestandartinis, todėl ir nuostoliai dideli. Šiandien patys susitvarkėme aplinką, kad bent jau žmonės galėtų pro šalį praeiti“, – sakė N. Masiulienė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją čia.

„Šviesos“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook