Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ilgalaikė automobilių nuoma – sprendimas verslui ir ne tik

Ilgalaikė automobilių nuoma – sprendimas verslui ir ne tik (0)

2019-03-25

Automobilio įsigijimas įprastai reikalauja gana nemažų išlaidų, tad tuomet, jei nesate užtikrinti, kad tam tikra transporto priemonė tikrai pateisins jūsų lūkesčius, gali pasiteisinti ilgalaikė automobilių nuoma, kurią šiandien siūlo ne taip ir mažai įvairių skirtingų kompanijų. Ši paslauga turi ganėtinai nemažai privalumų, taigi, jei jums sunku apsispręsti, įvertinkite pagrindinius pliusus bei minusus, ir galbūt tai padės priimti tam tikrą sprendimą.

Galimybė išbandyti dominančią transporto priemonę

Automobilio įsigijimas – tai ilgalaikė investicija, tad tuomet, jei abejojate, ar tam tikras pasirinkimas tikrai gali puikiai pasiteisinti, galite išsinuomoti tokį automobilį, kurį svarstytumėte įsigyti. Ilgalaikė automobilių nuoma leis jums įsitikinti, ar tam tikras pasirinkimas tikrai gali puikiai pasiteisinti, ir galėsite įsigyti dominantį automobilį, arba pagalvoti apie kitos transporto priemonės įsigijimą.

 

Automobilis gali tapti jūsų nuosavybe

Sudarius sutartį su nuomos bendrove turėsite galimybę ne tik naudotis automobiliu tam tikrą sutartyje numatytą laikotarpį, bet taip pat jam pasibaigus galėsite sumokėti likusią automobilio vertės dalį, ir jis taps jūsų nuosavybe. Šiandien tokį pasiūlymą gali pateikti ne taip ir mažai nuomos bendrovių, tad tikrai galėsite išsirinkti tokią, kuri pasiūlys paslaugas pačiomis palankiausiomis sąlygomis.

 

Patraukli nuomos kaina

Nors neretai yra manoma, kad ilgalaikė automobilių nuoma gali būti pernelyg brangi, tačiau peržvelgę pasiūlymus įsitikinsite, kad taip nėra. Ilgalaikės nuomos kaina gali priklausyti nuo to, kokia transporto priemonė yra pasirenkama, koks yra nuomos laikotarpis, kokią nuomos bendrovę nuspręsite pasirinkti, ir t.t. Peržiūrėję įvairius pateiktus pasiūlymus tikrai galėsite priimti tokį sprendimą, kuris jums būtų pats palankiausias.

 

Vos viena sąskaita per mėnesį

Ilgalaikė automobilių nuoma įprastai apima ne vien tik galimybę naudotis transporto priemone, bet taip pat ir jos priežiūrą, todėl galima būti ramiems, kad nereikės rūpintis automobilio remontu, draudimu, ir t.t. Pasirinkę ilgalaikę automobilių nuomą per mėnesį gausite vos vieną sąskaitą, todėl nereikės rūpintis sudėtingu buhalterijos tvarkymu.

 

Rinkitės iš daugybės siūlomų automobilių

Jei nuspręsite, kad ilgalaikė automobilių nuoma gali geriausiai pasiteisinti, tereikės išsirinkti dominančią transporto priemonę. Pasirinkimo galimybių šiuo metu yra tikrai nemažai, tad visai nesvarbu, koks konkretus automobilis jus domina, tikėtina, kd nuomos kompanijos galės jums jį pasiūlyti.

 

Kompanija „Sixt“ – visada geras pasirinkimas

Nors nuomos bendrovių, siūlančių ilgalaikę automobilių nuomą, rasime ne taip ir mažai, tačiau „Sixt“ nuoma yra vienas dažniausių pasirinkimų, ir taip nutinka tikrai ne be priežasties:

  • Siūloma patraukli nuomos kaina;
  • Suteikiama galimybė rinktis iš daugybės automobilių;
  • Sutarties laikotarpis gali varijuoti, todėl galėsite išsirinkti labiausiai tinkantį pasiūlymą;
  • Į nuomos sutartį įtraukta ne tik galimybė naudotis automobiliu, bet taip pat ir techninė pagalba kelyje, padangų keitimas, techninė apžiūra, ir t.t.;
  • Draudiminio įvykio metu yra suteikiama galimybė naudotis pakaitiniu automobiliu;
  • Nuomos sąlygos yra labai aiškios ir lengvai suprantamos.

Taigi, jei jus domina ilgalaikė automobilių nuoma, galite pasidomėti, ką siūlo įvairios skirtingos kompanijos, ir tikrai visada rasite patį palankiausią pasirinkimą. Nors ilgalaikę nuomą dažniausiai pasirenka įvairios bendrovės, tačiau ši paslauga yra teikiama ir fiziniams asmenims.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook