Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarko kraštas ruošiasi „Motojurginėms“: kviečia motociklu p...

Jurbarko kraštas ruošiasi „Motojurginėms“: kviečia motociklu pakeliauti palei Nemuną (0)

2022-05-13

Gegužės 14 d. Jurbarko krašte vyks kasmetinis motociklininkų sezono atidarymas „Motojurginės“. Renginio metu motociklininkai kviečiami keliauti maršrutu Seredžius–Jurbarkas–Smalininkai.

Temos: 6 Jurbarkas Panemunė Motociklas Smalininkai Seredžius Jurginės Komentarai „Per Jurgines senoliai išvesdavo savo žirgą į pievą, o mes sėdame ant motociklo ir važiuojame“, – sako renginio organizatoriai.

Anot jų, renginys prasidės Seredžiaus Jono krikštytojo bažnyčioje, kur įvyks mišios už važiuojančius. Paskui motociklininkai išsiruoš į paradą „Rojaus keliu“.

„Renginio metu Smalininkuose duris atvers ir prancūziškos architektūros, beveik šimto metų senumo pastatas.

Šiame pastate lankytojai išgirs istorijas apie čia veikusią lietuvišką Mažosios Lietuvos mokyklą, sieną saugojusius pasieniečius, miestelyje veikusius viešbučius ir restoranus, karceryje sėdėjusius šmugelninkus ir palėpėje gyvenusius vaiduoklius“, – pasakoja renginio organizatoriai.

Pasak jų, renginio dalyviai galės pamatyti ir unikalią skulptoriaus iš Birštono – Andriaus Lik parodą „Cherchez la femme“ („Visur ieškok moters“).

„Kelionės pabaigoje, prie Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro, lauks ukrainietiški barščiai, keliaujantis maisto automobilis „Martyno žąsys“ ir kava kultūros centro kavinėje“, – teigia renginio organizatoriai.

Išsamią programą galima rasti čia.



« Atgal



Sponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook