Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kartingo lenktynininkai žiemos sezono vidurį švęs Smalininkuose

Kartingo lenktynininkai žiemos sezono vidurį švęs Smalininkuose (0)

2018-01-25

Jau artėjantį sekmadienį, sausio 28-ą dieną kartingo lenktynininkai rinksis į Smalininkus. Šiame miestelyje įsikūrusiame kartodrome vyks jau 3-iojo LKF „Žiemos taurės“ etapo lenktynės.

Smalininkų kartodromas yra vienoje iš įdomesnių ir patrauklių turistams Lietuvos vietų – miestelis yra tarp Jurbarko ir Viešvilės, ant dešiniojo Nemuno kranto. Kartodromas čia pradėjo veikti 1980 metais, jis buvo vienas iš moderniausių tais lakais. Čia būsimus čempionus ugdė treneris Romualdas Ščiuckas, čia savo sportinę karjerą pradėjo ir dabar Smalininkų kartodrome plušantis sporto pedagogas Taurimas Staniulis. Smalininkuose „užaugo“ ir KZ2 klasės Europos čempionas Simas Juodviršis.
Smalininkų kartodromo rato ilgis – net 1 km. Ši trasa yra itin greita, greičiausios tarptautinės KZ2 klasės kartingai čia gali išvystyti gerokai didesnį nei 150 km/val. greitį. Tiesa, kartingo žiemos varžybose – specifika kiek kitokia.

Specialiai paruošta, žieminėmis padangomis apauta technika žiemą važiuojama ne idealia trajektorija, o ieškant geriausio sukibimo.

„Žiemos taurės“ varžybų serijoje įprasta matyti ir giliame šoniniame slydime skriejančius kartingus. Tad tokios varžybos itin šauniai atrodo jas stebintiems žiūrovams. Na o juose dalyvaujantiems sportininkams, ir pradedantiems ir aukščiausio lygio profesionalams, tai yra puiki proga net ir žiemą kelti savo lenktynininko kvalifikaciją.

LKF „Žiemos taurė“ – Lietuvos kartingo federacijos organizuojamos oficialios kartingo varžybos įtrauktos į 2017-2018 metų LKF varžybų kalendorių. Šio sezono LKF „Žiemos taurės“ varžybų ciklo tvarkaraštyje numatyti penki lenktynių etapai. Tad galima sakyti, kad į Smalininkus sekmadienį susirinksianti Lietuvos kartingo bendruomenė čia minės savo žiemos sezono vidurį.
www.gazas.lt inf.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook