Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kelionė mikriuku – kaip pragare

Kelionė mikriuku – kaip pragare (0)

2022-08-30

37 laipsniai – su tokia ar panašia temperatūra tenka taikstytis Jurbarko mažaisiais autobusais važiuojantiems žmonėms. Karštą dieną mikroautobuse, atrodo, atsiveria sveikatai pavojingas pragaras, o apie elementarų komfortą net ir kalbėti neverta. Tačiau įmonė dėl to didelių problemų nemato.

Orui įkaistant tarsi ant keptuvės, kelionės viešuoju transportu ne visada garantuoja, atrodytų, elementarius patogumus.

Į tokią situaciją rugpjūčio 23-ąją pateko su Jurbarko mažaisiais autobusais į Kauną keliavę jurbarkiečiai.

„Tik įlipęs į autobusą pajutau, kad labai karšta. Termometras autobuso viduje rodė 42,3 laipsnio karščio. Tą akimirką pamaniau, kad termometras sugedęs.

Tačiau netrukus supratau, kad viskas teisingai – autobusas buvo paliktas stovėti saulėje, tad akimirksniu įkaitino saloną.

Pagalvojau – nieko tokio, tuoj pradėsim važiuoti ir kondicionierius atvėsins. Tačiau taip nenutiko. Vairuotojas tiesiog pravėrė langus ir taip važiavo. Nepaisant skersvėjo, temperatūra viduje visą kelionę šokinėjo nuo 34 iki 37 laipsnių. Ir nieko keisto, nes lauke tuo metu buvo 33 laipsniai karščio“, – pasakojo į Kauną važiavęs keleivis.

Žmonės vėdinosi kaip kas išmanė, šluostėsi prakaitą. Kad viduje karšta, rodė ir vairuotojo bandymai juokauti, kai jis išlipantiems keleiviams linkėjo lauke nesušalti.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook