Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Keliuose šiemet saugiau

Keliuose šiemet saugiau (0)

2017-11-20

Lapkričio 19-ąją minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti. Jungtinių Tautų Organizacija dar 2005 m. lapkričio 26 d. priėmė rezoliuciją, kuria kreipėsi į šalių vyriausybes, kad lapkričio trečiasis sekmadienis būtų skirtas žuvusiesiems eismo įvykiuose paminėti.

Ši diena atkreipia visuomenės dėmesį į kiekvieno mūsų atsakomybę už savo elgesį kelyje, Kelių eismo taisyklių laikymąsi, kad būtų išvengta beprasmių aukų.

Nors metai dar nesibaigė, Jurbarko rajone kol kas neregistruota nė viena žūtis keliuose. Tokia eismo padėtis buvo tik 2013-aisiais, kuomet per avarijas taip pat nežuvo nė vienas žmogus.

Jurbarko r. policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui Ramūnui Budriui per ilgametę karjerą įsiminė keletas avarijų. Daugiau nei prieš dešimtmetį pilna jaunimo mašina iš Girdžių važiavo į Jurbarką ir trenkėsi į medį. Žuvo šeši žmonės, o viena keleivė dar ir buvo nėščia.

Pareigūnui įstrigo 2015-ųjų rugsėjį įvykusi nelaimė, kai Veliuonoje po automobilio ratais žengė 25-erių metų mergina ir mirė vietoje.

„Jei kalbėsime ne apie žuvusius, o apie sužeistuosius, tai jų skaičius beveik nekinta. Kasmet rajono keliuose nukenčia kiek daugiau nei dvidešimt žmonių“, – sakė pareigūnas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.

„Šviesos“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook