Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Motociklas sumaitojo „Audi“, vienas vairuotojas be gyvybės žen...

Motociklas sumaitojo „Audi“, vienas vairuotojas be gyvybės ženklų, kitas – paspruko (nuotraukos, video) (64)

2016-04-23

Balandžio 23-osios popietę, apie 17 val., kelyje iš Jurbarko į Kauną, ties Rotuliais, motociklas nuo kelio nubloškė automobilį. Abi transporto priemonės sudegė, o motociklo vairuotojas mirė. Dar vienas motociklininkas, bandęs išvengti susidūrimo, griuvo, tačiau pakilęs paliko savo transporto priemonę ir šokęs ant trečio motociklo pabėgo.

Kaltas greitis?

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko motociklams didžiuliu greičiu skriejant nuo Jurbarko į Kauno pusę. Liudytojų teigimu, važiavo keturi motociklai. Vienas jų trenkėsi į ta pačia kryptimi važiavusios „Audi“ galą. Kito motociklo vairuotojas, bandydamas išvengti susidūrimo, griuvo ir slydo kelias dešimtis metrų.
Nuo stipraus smūgio „Audi“ nulėkė nuo kelio ir apsisukusi užsidegė. Liepsnos prarijo ir metalo laužu virtusį sportinį motociklą. Šio vairuotoją atvykę gelbėtojai rado už pusšimčio metrų nuo transporto priemonės. Ugniagesiai bandė vyrą gaivinti, tačiau atvykę medikai jį išsivežė be gyvybės ženklų. Išgelbėti daugybines traumas patyrusio 36-erių vyro medikai nepajėgė – jis mirė.
Motociklininkas, kuris vengdamas avarijos griuvo ant šono, bičiulio būkle nesidomėjo. Palikęs sumaitotą savo transporto priemonę su švediškais registracijos numeriais, šoko ant kito motociklo ir pasišalino iš įvykio vietos. Kartu spruko ir ketvirtojo motociklo vairuotojas.
Pasak liudininkų, pabėgęs vyras aiškiai buvo sužeistas, jam skaudėjo pilvą ir krūtinę.
„Audi“ automobiliu važiavusios moterys smarkiai nenukentėjo – atsipirko išgąsčiu ir sutrenkimais. 86-erių ir 72-ejų metų keleives išsivežė medikai, o po apžiūros ligoninėje jos išleistos gydytis namo. 52-ejų metų jurbarkietei, kuri vairavo „Audi“, rimtesnės medikų pagalbos neprireikė.
Moteris buvo blaivi. Tyrimui paimtas ir žuvusiojo kraujas.
Policija dėl avarijos pradėjo tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 281 str. 5 d., kuri numato, kad pažeidus kelių eismo saugumą ir sukėlus eismo įvykį, kuriame žuvo žmogus, gresia iki aštuonerių metų nelaisvės.

Motociklai neregistruoti

Tyrėjams teks nustatyti ne tik mirtino eismo įvykio kaltininką, bet ir atsakyti į daugiau klausimų. Pirmiausia – surasti pasprukusius motociklininkus ir išsiaiškinti tokio elgesio priežastis.
Kitas svarbus klausimas – kodėl abu motociklai Lietuvoje neregistruoti? Tyrėjams teks nustatyti, ar jie nėra vogti.
Įtarimų kelia tai, kad pasprukusio vyro paliktas motociklas „Yamaha“ yra su švediškais registracijos numeriais, o žuvusiojo – apskritai be jokių numerių.
„Tyrėjai aiškinsis ir nustatys, kam priklauso transporto priemonės, ar jos vogtos“, – sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.
Pasak viršininko, su šia motociklininkų ketveriuke pareigūnai yra susidūrę anksčiau. Praėjusią savaitę policijos ekipažas skubėjo prie Paulių (Šimkaičių sen.), kuomet bendruoju pagalbos centro numeriu gyventojai pranešė apie kelyje Šilinė–Raseiniai chuliganiškai vairuojančius motociklininkus. Atskubantį policijos ekipažą pamatę kelių chuliganai paspruko.

Žinomas policijai

Žuvęs motociklininkas policijai žinomas ne tik dėl pomėgio vairuoti agresyviai ir nesaugiai. Vyras su teisėsauga yra turėjęs kur kas rimtesnių problemų – atliko įkalinimo bausmę už kontrabandos gabenimą. Taip pat buvo įtariamas kaip galimai susijęs su automobilių vagystėmis Vokietijoje ir jų gabenimu į Lietuvą.

Lukas PILECKAS« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook