Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Neapdairi vairuotoja sukūlė prabangų „Porsche“ (nuotraukos)

Neapdairi vairuotoja sukūlė prabangų „Porsche“ (nuotraukos) (8)

2016-11-09

Lapkričio 9 d. apie 16 val. Jurbarke, Muitinės g., ties „Ventus“ degaline, susidūrė senutėlis „Volkswagen Golf“ ir tik šiemet iš gamyklos išriedėjęs prabangus visureigis „Porsche Cayenne“.

Nuo miesto „VW Golf“ atvažiavusi moteris pasuko į degalinę ir užkirto kelią nuo karjero pusės važiavusiam „Porsche Cayenne“.
Po smūgio „Volkswagen“ atsidūrė ant šaligatvio, automobiliui išlūžo ratas. „Porsche Cayenne“ smarkiai apgadintas priekis. Automobiliu su rusiškais registracijos numeriais važiavo Tauragės gyventojas. Per avariją žmonės nenukentėjo.
Trečiadienio nelaimė – ne pirmas eismo įvykis, kuris atsitinka pagal panašų scenarijų. Praėjusią vasarą toje pačioje vietoje sunkvežimis sugniuždė lengvąjį automobilį „Mazda“. Nublokšto automobilio vairuotojas tik per stebuklą liko gyvas. Tuomet „Mazdos“ vairuotojas tikino, kad jį apakino saulė, todėl nepastebėjo vilkiko.
Tą patį vakarą, apie 20.50 val., kelyje Jurbarkas–Smalininkai nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė „Audi“. Nors automobilis sudaužytas nepataisomai, žmonės sužaloti nebuvo. 
Dar vienas incidentas lapkričio 10-osios naktį, apie 0.30 val., nutiko kelyje iš Jurbarko į Skaudvilę. Į ugniagesius pagalbos kreipėsi policijos budėtojas, pranešęs, kad ant kelio perkasos pakibo nuslydęs vilkikas su priekaba. Bendromis Jurbarko ir Eržvilko ugniagesių pastangomis sunkiasvorę transporto priemonę pavyko ištraukti. Vilkiko vairuotojui taip pat pasisekė, jis nenukentėjo.
Pasak Jurbarko r. policijos komisariato viršininko Aivaro Dumčiaus, sunku neatlikus ekspertizių vienareikšmiškai įvertinti eismo įvykių priežastis. Tačiau ilgus metus dirbantis pareigūnas įsitikinęs, kad vairuotojams bet kokiu atveju reikėtų daugiau atidumo ir geriau įvertinti eismo sąlygas.
„Žmonės turi suprasti, kad automobilis – padidintos rizikos daiktas. Važiuodamas juo neatsakingai gali sukelti pavojų sau ir kitiems žmonėms. Išsiblaškymas, neatsakingumas itin pavojingi dabar, kai greitai temsta, keliai slidūs, o matomumą dažnai riboja dargana“, – sakė A. Dumčius.
„Šviesos“ inform.

 
 Po vilkiku palindusio "Mazda" automobilio vairuotojas gyvas liko per stebuklą (nuotraukos, video)« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook