Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Netoli Smalininkų - dvi gyvybes nusinešusi avarija (nuotraukos...

Netoli Smalininkų - dvi gyvybes nusinešusi avarija (nuotraukos, video) (24)

2014-04-11

Po avarijos "Mercedes-Benz" automobilis užsiliepsnojo. L. Pilecko nuotr.

Vėlų penktadienio vakarą netoli Smalininkų susidūrus dviem automobiliams žuvo abu vairuotojai. Vieno jų gyvybę galėjo pasiglemžti liepsnos, nes po smūgio sulamdyta transporto priemonė užsidegė.

Abu žuvusieji – Smalininkų gyventojai. „Mercedes Benz“ vairavo 1987 m. gimęs S. S., prie „Volkswagen“ vairo sėdėjo 62-ejų V. L.
Nelaimė įvyko kelios minutės po 23 val. Pravažiuojantys vairuotojai Bendruoju pagalbos centro telefonu pranešė apie du susidūrusius automobilius. Į įvykio vietą iškart buvo išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, policija ir medikai.
Nors tikslios tragiškos nelaimės aplinkybės paaiškės tik po tyrimo, panašu, kad dėl avarijos gali būti kaltas nepaaiškinamas „Volkswagen Passat“ vairuotojo elgesys. Dėl kol kas nežinomų priežasčių į priešpriešinio eismo juostą įvažiavęs „Volkswagen Passat“ kaktomuša trenkėsi į Jurbarkan važiavusio jaunuolio „Mercedes Benz“.
„Važiavau Jurbarko link, kai prasilenkiau su avariją sukėlusiu „Volkswagen Passat“. Mašina pralenkė du automobilius ir po lenkimo nebegrįžo į savo eismo juostą, važiavo prieš eismą. Aš pasitraukiau su savo automobiliu į kelkraštį ir taip prasilenkiau su ta mašina“, – pasakojo per plauką mirtino susidūrimo su „Volkswagen Passat“ išvengusi moteris.
Po keleto sekundžių priešpriešinio eismo juosta važiavęs automobilis rėžėsi į nuo Smalininkų važiavusį „Mercedes Benz“. Automobiliai akimirksniu virto mirtinais metalo laužo spąstais. Maža to, dujų įrangą turėjęs „Mercedes Benz“ užsiliepsnojo.
Į nelaimės vietą atvykęs Smalininkų ugniagesių ekipažas iškart pradėjo gesinti liepsnojantį „Mercedes Benz“, jurbarkiškiai iš metalo laužu virtusio „Volkswagen Passat“ vadavo vairuotoją. Užgesinę „Mercedes Benz“ ugniagesiai specialia įranga mašiną supjaustė ir ištraukė automobilio vairuotoją.
„Dėl ko užsidegė automobilis, paaiškės po tyrimo. Tačiau iš patirties galėčiau spėti, kad kalta galėjo būti netvarkinga dujinė įranga“, – svarstė Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorius Artūras Ševelys.
Pasak ugniagesio, iš sumaitotų mašinų išvadavus vairuotojus, tarnyba sutvarkė avarijos vietą, nuvalė nuo asfalto nuolaužas, tepalus, įvairius iš mašinų išbėgusius skysčius.
Dėl įvykio policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tikslios avarijos aplinkybės paaiškės atlikus reikiamas ekspertizes.
„Vyksta tyrimas, pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes, apklausiami liudininkai. Tikimės, kad pavyks nustatyti, kodėl „Volkswagen Passat“ įvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, ir kitas įvykio aplinkybes“, – sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Lukas PILECKAS

 « AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook