Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Nuo kelio nulėkė beteisio vairuotas BMW

Nuo kelio nulėkė beteisio vairuotas BMW (9)

2017-01-23

Pirmadienio vakarą netoli Rotulių nuo kelio nuvažiavo ir vertėsi BMW. Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko vairuotojui neįvertinus kelio slidumo. Automobilis sudaužytas taip, kad jo remontuoti nebeapsimoka.
Vairuotojui pareigūnai skyrė baudą už vairavimą neturint tam teisės. 

Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko vaikinui neįvertinus kelio slidumo. Automobilis sudaužytas taip, kad jo remontuoti nebeapsimoka.
Panašaus pranešimo apie eismo įvykį pareigūnai sulaukė ir sausio 19 d. Netoli Girdžių nuo kelio nuvažiavo „Volkswagen Transporter“. Pastarojo vairuotojas buvo blaivus ir turėjo teisę valdyti automobilį. Nei jis, nei kartu važiavę du vyrai sužalojimų nepatyrė.
Pareigūnai perspėja vairuotojus, kad oro sąlygos nepalankios kelionėms, vairuoti reikia atsargiau nei įprastai. Itin derėtų saugotis kelio ruožų, kuriuose apledėjimas sunkiai pastebimas, tiltų bei viadukų.
Vogė maistą ir daiktus
Pastarosiomis dienomis pareigūnai daugiausia darbo turėjo dėl vagysčių. Nusikaltėliai be gailesčio švarino namus, garažus ir sodus.
Sausio 21 d. užregistruotos net trys vagystės. Pirmiausia į pareigūnus pagalbos kreipėsi Smalininkuose apiplėštą sodo namelį pastebėjęs vyras. Nusikaltėliai išdaužė du langus, išlaužė duris ir pavogė benzininę žoliapjovę „Stiga“ bei sulankstomą krėslą. Nuostolis 490 eurų.
Vitkūnų kaime (Seredžiaus sen.) nusikaltėliai įsibrovė į negyvenamą sodybą. Vagys pirties vidun pateko išėmę langą ir pasisavino nešiojamąjį kompiuterį, muzikinį centrą, garso stiprintuvą bei kolonėles. Į namą nusikaltėliai pateko taip pat kaip į pirtį. Iš čia jie pasisavino televizijos priedėlį. Nuostolis 240 eurų.
Paskutinė dienos vagystė registruota apie 20.15 val. Į policiją kreipėsi namo grįžęs jurbarkietis, pasigedęs tūkstančio eurų, 8 kilogramų kvietinių miltų, 5 litrų aliejaus, dviejų pakuočių kavos, 2 litrų skalbimo priemonių, 4 litrų skalbinių minkštiklio, 16 ritinėlių tualetinio popieriaus. Nuostolis 1032 eurai.
Mojavo peiliu
Sausio 17 d. apie 21 val. pareigūnai skubėjo į Greičius (Jurbarkų sen.). Namuose kils konfliktui 45-erių smurtautojas peiliu sužalojo 33-ejų vyrą. Nukentėjusysis dėl durtinės žaizdos nugaroje paguldytas į ligoninę. Įtariamasis buvo sulaikytas, jam nustatytas 2.01 prom. girtumas.
Sausio 18 d. į iškvietimą sureagavusiems ir į Smalininkus atskubėjusiems pareigūnams pasipriešino sulaikomas 27-erių metų chuliganas. Vyras buvo sulaikytas.
„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook