Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Papiktino gimnazisto akiplėšiškumas (nuotraukos)

Papiktino gimnazisto akiplėšiškumas (nuotraukos) (6)

2018-03-19

Skubėjimas į egzaminą atstoja leidimą vairuoti bet kaip. Tuo įsitikinęs vienas Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientų. Vaikino automobilio nuotraukos pasklido socialiniuose tinkluose. Vienoje jų – per dvi neįgaliųjų vietas prie parduotuvės palikta „Mazda“. Kitoje – tas pats automobilis ant pievos, prie mokyklos.

Po nuotraukomis netrukus atsirado ne tik tokiu elgesiu pasipiktinusių internautų komentarai, bet ir paties vairuotojo pasisakymai. Jaunuolis į akivaizdžius KET pažeidimus žvelgė paprastai – esą vėlavo į egzaminą, todėl statė mašiną, kaip pakliuvo.

„Čia aš, vaikutis, taip pasistačiau. Nes negalvojau per jauduliuką, man lietuvių kalbos kalbėjimo įskaita buvo už šešių minučių, o įbėgau gumos nusipirkti, kad neišdžiūtų burna“, - rašė gimnazistas.

Tačiau netrukus vairuotojo tonas pasikeitė. Jis ėmė įžeidinėti mašinos nuotrauką socialiniame tinkle paskelbusį vyrą.

„Kai į kalbėjimą vėluoji, tai nelabai žūri, kur pasistatyti. Man atrodo neturi, ką veikt, susenęs diedas. Padėkok, kad veiklos tau radau. Visą laiką gerbiu suaugusius arba atsiprašau, jei kažką ne taip padarau. Bet, kai pamatau, kad nėra supratingumo ir dar smegenys su šūdu maišytos, nu tai tada viskas“, - rašė vairuotojas.
 
 Tokia vairuotojo pozicija kelią nuostabą policijos pareigūnams, kurie situaciją vertina vienareikšmiškai.
 
 „Tai – stovėjimo taisyklių pažeidimai, už kuriuos baudžiama. Jokių išimčių dėl skubėjimo ar dar dėl ko nors – nenumatoma“, - sakė Jurbarko r. policijos komisariato veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Giedrė Česnakienė.

„Šviesos“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook