Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Per susidūrimą sužeista moteris

Per susidūrimą sužeista moteris (1)

2018-05-24

Gegužės 23-ąją apie 11.50 val. kelyje iš Jurbarko į Viešvilę, ties posūkiu į Smalininkus, susidūrė „VW Golf“ ir „Renault Kangoo“ automobiliai. 

„Volkswagen“ vairavusi moteris pristabdė ir ruošėsi sukti iš pagrindinio kelio į Smalininkus. Tuomet į automobilio galą rėžėsi „Renault“

Per susidūrimą buvo sužalota 29-erių „VW Golf“ vairuotoja. Policija praneša, kad moteriai sumuštas veidas, sužalota akis. Į automobilio galą atsitrenkusį „Renault“ vairavo VĮ Kelių ir transporto tyrimo instituto darbuotojas. 36-erių vyras nenukentėjo. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Per avariją sveikas liko ir ant „Volkswagen“ galinės sėdynės specialioje kėdutėje sėdėjęs metų amžiaus kūdikis.

Dėl avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sučiupo įžūlų brakonierių

Ketvirtadienį Nemune ties Raudone ir pačiame miestelyje vyko brakonieriaus gaudynės. Per bendrą policijos ir aplinkosaugininkų reidą buvo pastebėtas tinklus upėje užmetęs asmuo.

Pažeidėjas ne tik žvejojo neleistinais įnagiais, bet ir šaipėsi iš Šakių pusėje ant kranto buvusių pareigūnų – aiškino, kad jie jo niekad nepagaus.

Tačiau aplinkosaugininkai nesutriko. Susisiekę su kolegomis Jurbarke pranešė apie akiplėšiškai besielgusį brakonierių.

„Nors asmuo anksčiau nebuvo įkliuvęs, išgirdus, kaip jis atrodo, mums nekilo abejonių, kas toks buvo valtyje. Nuvykus į vietą įtarimai pasitvirtino – buvo rasta tinklų, o namuose, šaldytuve, vis dar gyvų žuvų“, – sakė Jurbarko r. aplinkos apsaugos agentūros vadovas Andrius Šašys.

Įtariamajam buvo surašyti protokolai už draudžiamųjų žvejybos įrankių laikymą ir žvejybą neleistinu būdu. Taip pat bus įvertinta žala aplinkai ir konfiskuoti žvejybos įrankiai.

„ŠVIESOS“ inform.

„Šviesos“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook