Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Po kūlvirsčio automobilis virto laužo krūva (nuotraukos)

Po kūlvirsčio automobilis virto laužo krūva (nuotraukos) (0)

2014-06-17

Antradienio rytą specialiosios tarnybos skubėjo į Skirsnemuniškių III k. (Skirsnemunės sen.), kur nuo kelio nulėkė automobilis „Audi“. Į gan gilų griovį nulėkęs ir kūlvirščiu persivertęs automobilis akimirksniu virto metalo laužo krūva.

Pirminiais duomenimis, avarija galėjo įvykti, kai vairuotojas važiuodamas žvyrkeliu dėl didelio greičio nesuvaldė transporto priemonės, ši grybštelėjo kelkraštį ir nuskriejo į griovį.
Į nelaimės vietą atskubėjusių medikų pagalbos neprireikė, nes žmonės stipriai nenukentėjo – atsipirko išgąsčiu ir sumušimais. Ugniagesiai gelbėtojai sutvarkė avarijos vietą, išėmė automobilio akumuliatorių, kad sudaužyta mašina neužsidegtų. Pirminiais duomenimis, automobilio vairuotojas buvo blaivus.
Tikslios nelaimės aplinkybės paaiškės atlikus tyrimą.
Pareigūnai perspėja vairuotojus itin atidžiai įvertinti vairavimo sąlygas, nes situacija keliuose prastėja. Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, per penkis šių metų mėnesius įregistruoti 1293 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Sužeisti 1547 žmonės (2013 m. – 1283), žuvo 89 (2013 m. – 84). Didžiausią nerimą pareigūnams kelia pėsčiųjų žūtys, šiemet jų žuvo jau 40 (45 proc. visų žuvusiųjų). Taip pat didelį nerimą kelia neblaivūs vairuotojai, dėl jų kaltės įvyko 101 eismo įvykis, žuvo 15 žmonių (praėjusiais metais šis rodiklis buvo mažesnis, atitinkamai 90 ir 9).

Daugiau skaitykite laikraštyje.

"Šviesos" inf.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook