Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Policija baudė pėsčiuosius

Policija baudė pėsčiuosius (0)

2018-02-09

Ketvirtadienio rytą Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko r. policijos komisariato ekipažai tikrino pėsčiųjų elgesį gatvėse ir keliuose. Prevencinę priemonę pareigūnai pavadino „Kiekvienas yra pėsčiasis“ ir ne tik baudė pažeidėjus, bet ir stengėsi įtikinti ateityje elgtis protingai.

„Nukentėti gatvėje labai lengva. Todėl žmonėms dalijome ne tik protokolus už pažeidimus, bet ir atšvaitus bei žvakes. Žvakės buvo skirtos atkreipti dėmesį į tai, kad bet kuris neatsakingas pėstysis gali per akimirką žūti. Arba būti sužalotas visam gyvenimui“, – sakė Jurbarko r. policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Ramūnas Budrius.

Per rytinį reidą buvo nubausta šešiolika pėsčiųjų, kurie tamsoje ėjo be atšvaitų, kirto kelią neleistinoje vietoje, ėjo kelkraščiu ne prieš transporto priemonių eismą.

„Kadangi dirbome netoli mokyklos, atkreipėme dėmesį ir į rūkalius. Nuobaudas gaus keturi rūkę nepilnamečiai“, – sakė A. Budrius.

Pareigūnas taip pat žadėjo, kad panašias akcijas policija vykdys ir ateityje.

Jurbarko rajono pėstieji iš kitų Marijampolės apskrities rajonų išsiskiria tuo, kad itin dažnai pažeidžia taisykles ir nesaugo savęs.

2017 m. buvo nustatyti 405 pėsčiųjų ir dviratininkų nusižengimai, iš jų – 148 pėsčiųjų.

Pernai rajone registruoti 77 eismo įvykiai, dvylikoje nukentėjo žmonės. Tačiau žuvusių nebuvo. Į avarijas pakliuvo du pėstieji ir du dviratininkai. Sužalotas vienas pėstysis.

„Mūsų Kelių policija pastebi, kad Jurbarko krašte pėstieji nedrausmingi. Jie nepaiso perėjų, draudžiamųjų ženklų. Taip pat nenešioja atšvaitų“, – sakė Marijampolės AVPK Kelių policijos skyriaus viršininkas Rolandas Gylys.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook