Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Policija: nepažeidinėkite kelių eismo taisyklių ir išvengsite...

Policija: nepažeidinėkite kelių eismo taisyklių ir išvengsite daugumos bėdų (5)

2019-10-22

Spalio 20-ąją, maždaug 12.50 val., Jurbarke esančioje Kęstučio ir Lauko g. sankryžoje neprasilenkė du automobiliai. Smūgio būta stipraus – smarkiai aplamdytas „Mercedes-Benz“ liko ant kelio, o „Volkswagen Sharan“ kelias dešimtis metrų nuskriejo į laukus.

Nors iškart po įvykio pasipylė vairuotojų vertinamai, kad dėl nelaimės kaltas prastas matomumas, kurį apriboja šalia sankryžos statomi automobiliai, policija mano kitaip.

Kęstučio ir Lauko gatvių sankryžą Jurbarko vairuotojai yra keiksnoję ne kartą. Šioje vietoje, šalikelėje, pastatyti automobiliai esą užstoją vaizdą išvažiuojant iš Kęstučio g.

Tačiau Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas A. Dumčius tikina, kad automobilius statantys vairuotojai Kelių eismo taisyklių nepažeidžia, o besiskundžiantiems pirmiausia siūlo pažiūrėti į save.

„Lauko g. neretai važiuojama viršijant greitį, kertant ištisine linijas, lenkiant, kur negalima to daryti. Todėl ir įvyksta avarijos. Mes pakalbėsime su prie sankryžos automobilius statančiais žmonėmis, paprašysime, kad jie geranoriškai transporto priemones statytų šiek tiek tolėliau. Tačiau dar kartą primenu – jie jokių taisyklių nepažeidžia“, - sakė A. Dumčius.

Taip pat skaitykite:

Kęstučio ir Lauko gatvių sankryžoje – avarija (nuotraukos)

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook