Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Policija perspėja dėl sunkiai pravažiuojamo kelio

Policija perspėja dėl sunkiai pravažiuojamo kelio (0)

2022-01-21

Policija perspėja vairuotojus atsisakyti nebūtinų kelionių, o išvažiavus rinktis saugų greitį. Pareigūnai informuoja, kad kelias Kaunas-MArijampolė-Suvalkai - beveik nepravažiuojamas. Sudėtinga situacija ir kitur.

Policija informuoja gyventojus, kad kelyje A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai Marijampolės apskr. VPK aptarnaujamoje teritorijoje įvykę 4 eismo įvykiai – 3 važiuojant Marijampolė-Kaunas kryptimi ir 1 važiuojant Marijampolė-Suvalkai kryptimi.

Taip pat Marijampolė-Suvalkai kryptimi kelios sunkiasvorės transporto priemonės nuo vėjo apsivertė, yra užklimpusių vilkikų.

Dėl šių eismo įvykių kelias A5 abiejomis kryptimis sunkiai pravažiuojamas.

Be to, dėl naktį buvusio snygio ir užsnigtų kelių, dar neišsisklaidžiusi sunkiasvorio transporto priemonių spūstis, susidariusi po vakar Lenkijos pasienyje įvykusio eismo įvykio.

Kelininkų pajėgumai negausūs, jie nespėja nuvalyti kelio, todėl ten kur naktį stovėjo vilkikai susidarė sunkiai pravažiuojamos sniego pusnys.

Eismą reguliuoja pareigūnai, tačiau kol nebus pašalintos visos kliūtys, transporto priemonių spūstys formuosis abiejomis kryptimis.

Įvažiuojant į Marijampolės miestą, ties „Emsi“ degaline, suformuotas pravažiavimas lengviesiems automobiliams, nuo Kauno atvykstantiems patariama važiuoti greta A5 esančiu keliu arba Puskelnių arba Dženčialiaukos k. puse.

Dėl besitęsiančio snygio, vietomis pustymo ir pūgos sudėtingos eismo sąlygos šiuo metu yra visoje Lietuvoje, penktadienio rytą pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija.Valstybinės reikšmes keliai provėžoti, slidūs, daug kur padengti pažliugusio, prispausto ar puraus sniego sluoksniu, kuris vietomis pagrindiniuose keliuose siekia iki 15 centimetrų storio, mažesnio intensyvumo keliuose – iki 20 centimetru storio.

Alytaus ir Vilkaviškio rajonuose yra rajoninių kelių, kurie dėl sniego sunkiai pravažiuojami, o Telšių rajone yra ir nepravažiuojamų rajoninių kelių ruožų.

AB „Kelių priežiūra“ slidžius ir apsnigtus kelių ruožus barsto ir valo, tačiau dėl snygio ir pustymo kelių dangos greitai vėl padengiamos nauju sniego sluoksniu, todėl vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelių būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Visoje šalyje sninga. Oro temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daug kur protarpiais pasnigs.

Daugelyje rajonų plikledis, pustys, vietomis kils pūga. Vėjas šiaurės vakarų, 9–14 m/s, daug kur gūsiai 15–20 m/s, pajūryje iki 25 m/s.

Aukščiausia oro temperatūra nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

ELTA ir policijos inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook