Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Prie Veliuonos apsivertė automobilis, kitas atsitrenkė į medį...

Prie Veliuonos apsivertė automobilis, kitas atsitrenkė į medį (papildyta susidūrimo video) (1)

2016-12-11

Sekmadienio vakarą prie Veliuonos nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė automobilis. Ši nelaimė – viena iš daugelio avarijų, kurios pradėjus snigti ir keliams pavirtus čiuožyklomis, pasipylė visoje šalyje. Pareigūnai perspėja vairuojančius pasirinkti saugų greitį ir atsisakyti nebūtinų kelionių.

Į dar vieną avariją jurbarkiečiai papuolė vos įvažiavę į Kauno rajoną. Vairuotojas slidžiame kelyje nespėjo sustabdyti automobilio ir atsitrenkė į ant važiuojamosios dalies nuvirtusį ąžuolą.

Dėl buvusio snygio visoje Lietuvoje magistraliniai ir krašto keliai vietomis provėžoti, kai kur susiformavęs plikledis. Rajoniniai keliai provėžoti, vietomis padengti privažinėtu sniegu. Vairuotojai prašomi būti atidžiais ir neskubėti, primenama, kad svarbiausia pasirinkti esamai kelio dangos būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti.

Šalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 3 iki 8 laipsnių šalčio.

Dieną eismo sąlygos bus žiemiškai sudėtingos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną numatomi krituliai, vidurio bei pietryčių Lietuvoje stiprus snygis. Likusioje šalies dalyje sniegas, šlapdriba, vietomis lijundra, plikledis. Vėjas besikeičiančios krypties, 4-9 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio, pietiniuose rajonuose iki 3 laipsnių šilumos. 

Dėkojame skaitytojui už nuotrauką. Su redakcija galite susisiekti el. pašto adresu redakcija@jurbarkosviesa.lt.

„Šviesos“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook