Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Savaitgalį Smalininkuose – motociklininkų sąskrydis (papildyta...

Savaitgalį Smalininkuose – motociklininkų sąskrydis (papildyta nuotraukomis) (0)

2018-05-04

Šį savaitgalį motociklų entuziastai kviečiami į Mažąją Lietuvą, kur vyks ypatingas Jurginių šventimas – Smalininkų kartodrome rengiamos „Motojurginės“.

Nuotraukas iš renginio rasite čia.
Šventės dalyvius pasitiks ir vaišins nuotaikingi pasieniečiai Fricas ir Dočys, važiuos motociklininkų kolona, renginyje su visais norinčiais susitiks 2018 m. „Dakaro“ dalyvis Balys Bardauskas, bus galima važinėtis kartingais, vyks vaišės, pramogos ir motociklininkų varžytuvės.

Renginio programa:

GEGUŽĖS 5 DIENA

13.00 – 14.00 ATVYKIMAS Į SMALININKŲ KARTODROMĄ, REGISTRACIJA ISTORINIAME MAŽOSIOS LIETUVOS PASIENYJE

Detali daiktų patikra, už kurią atsakingas grenzlinijos šefas vachmistras Dočys. Motociklistus Kafija (ir kava), bei tradicine Jurginių kiaušiniene (pagaminta iš Mažosios Lietuvos pasienyje konfiskuotų kiaušinių) vaišina Smalininkų grenzlinijos šefas Fricas.

14.00 JURGINIŲ IR MOTOCIKLŲ SEZONO ATIDARYMAS. IŠKILMINGAS LIETUVOS IR MAŽOSIOS LIETUVOS VĖLIAVŲ PAKĖLIMAS, DALYVIŲ PARADAS KARTODROME. MOTOCIKLŲ KOLONOS IŠVYKA SMALININKAI – JURBARKAS – VIEŠVILĖ – SMALININKAI

16.00 SUSITIKIMAS SU 2018 M. DAKARO DALYVIU BALIU BARDAUSKU. Smalininkų kultūros centre – Nemuno g. 30.

16.30 JURGINIŲ ŠVENTIMAS SMALININKŲ KARTODROME – PASIVAŽINĖJIMAI KARTINGU, VAIŠĖS, PRAMOGOS, PREKYBA, ROKO MUZIKA IR MOTOCIKLININKŲ VARŽYTUVĖS: JURGINIŲ KARTINGO IR MOTOCIKLO DAUGIAKOVĖ: Ar tikrai moki važiuoti motociklu? Ar nulaikai motociklo vairą? Ar moki saugiai vežti motociklu savo keleivę? Ar gali lėkti kartingu greičiau nei motociklu? Ar motociklistas moka vairuoti kartingą? Jurgis tai žemdirbys – norint laimėti teks įrodyti, kad ne iš kelmo spirtas... Tikri vyrai per Jurgines ir žagrę patempia... Pagal Jurgį ir kepurė... JURGIŲ JURGIO (JURGITOS) IR JO PLIENO ŽIRGO RINKIMAI. Jurgiški kriterijai: Bendras stiliukas – žirgo švara, Jurgio „kepurė“, apranga; Išradingumas prisistatant – gebėjimas žavėti moterų komisiją

19.00. JURGINIŲ TRIUKŠMAS – BALNOKIT BROLIAI ŽIRGUS Roko gegužinė su grupe „Gazas“, Povilu Meškėla ir „Thundertale“!

GEGUŽĖS 6 DIENA

Pabudusiems ir prisikėlusiems po Jurginių – Smalininkų gaspadinių kopūstienė.

Renginio organizatoriai – Smalininkų kartodromas, Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras, Daivaras Locaitis. Renginio partneriai: Smalininkų bendruomenės centras; Smalininkų seniūnija; Smalininkų TVM.

Renginio informacinis rėmėjas - „ŠVIESA“.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook