Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šilinės sankryžoje - avarija, nukentėjo du žmonės

Šilinės sankryžoje - avarija, nukentėjo du žmonės (2)

2019-08-16

Rugpjūčio 15 d. apie 14 val. 24 min., bendruoju pagalbos telefonu pranešta apie eismo įvykį prie Šilinės. Pagrindiniame kelyje, ties nusukimu į Šilinę, susidūrė du automobiliai.

Į avariją pateko 74-erių kauniškio vairuojama „Toyota Corolla Verso“ ir „Audi A6“, kurį vairavo Girdžiuose gyvenantis 34-erių vyras. Pirminiais duomenimis, automobilis „Toyota Corolla Verso“, važiuodamas nuo Jurbarko pusės ir sukdamas iš pagrindinio kelio į kairę, nepraleido priešais atvažiuojančio pagrindiniu keliu „Audi A6 Avant“.

Per eismo įvykį nukentėjo „Toyota“ važiavusi 74-erių tauragiškė. „Audi A6“ keleiviui, gyvenančiam netoli nuo įvykio vietos esančiame Molynės kaime, įtariama dešinės rankos plaštakos trauma. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Sustabdė girtą keturračio vairuotoją

Rugpjūčio 13-osios naktį, apie 2 val., septyniolikmetis jurbarkietis iškart padarė net tris pažeidimus. Policijos pareigūnai keturratį CF MOTO vairuojantį vaikiną sustabdė Lauko gatvėje. Pirma, keturračiui neatlikta privalomoji techninė apžiūra. Antra, nepilnametis neturėjo teisės vairuoti šios transporto priemonės, o galiausiai į alkotesterį jis įpūtė 1,86 prom.

Neblaivų vairuotoją rugpjūčio 11 d. policija sustabdė kelyje Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda. „VW Passat“ vairavusiam 39-erių vyrui nustatytas 2,55 prom. girtumas.

Pranešė apie apgavystę

Rugpjūčio 13 d. į Jurbarko r. policijos komisriatą dėl galimo sukčiavimo kreipėsi vyras, nurodęs, kad avansu sumokėjo už statybos dabus, tačiau šie nebuvo atlikti. Dar gegužės mėn. meistras paėmė 600 eurų, tačiau darbų neatliko ir pinigų negrąžino.

Kvietė pagalbą

Rugpjūčio 13 d. policijos pagalbos tramdant mušeiką prireikė Viešvilėje, Mokyklos g. Trisdešimtmetis necenzūriniais žodžiais išvadino 28-erių moterį, o po to jai dar ir trenkė. Vyrui nustatytas 2,09 prom. girtumas.

Rugpjūčio 11 d. Naukaimio II kaime (Skirsnemunės sen.) gyvenanti 47-erių moteris namo grįžo neblaivi. Sukonfliktavusi su savo septyniasdešimtmete mama, trenkė jai. Pareigūnai dukrai nustatė 2,06 prom. girtumą.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook