Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sostinėje pristatoma Mažoji Lietuva

Sostinėje pristatoma Mažoji Lietuva (0)

2015-09-18

Šį savaitgalį sostinės Gedimino prospekte šurmuliuojančioje tradicinėje Tautų mugėje ir šventėje „Derlius 2015“ gausiai atstovaujamas Jurbarko kraštas.

Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Viktoro Ganusausko, esame ypatingas kraštas, apimantis kelis etnografinius regionus, o šiemetinis renginys kaip tik skirtas paminėti Etnografinių regionų metus. „Pristatome Mažąją Lietuvą, todėl į Vilnių išsiruošė smalininkiečiai, viešviliečiai, savivaldybės kiemelyje kepame žiobrius ir rūkiname žuvį, atvežėme daug skanumynų ir turtingą programą“,-  sakė V. Ganusauskas.
Jei tik kalba sukasi apie Mažąją Lietuvą, tuomet niekaip neapsieisi be Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centro. Vilniečiai ir sostinės svečiai turės progos patirti , ką reiškia pereiti pasienio punktą ir muitinę, bet galės atsipūsti ir klausydamiesi vingrių „Santakos“ melodijų.
Drauge su Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centru mūsų kraštą pristato Viešvilės ir Smalininkų bendruomenės, Jurbarko miškų urėdija. Penktadienį Jurbarko krašto kiemelį aplankė Prezidentė Dalia Grybauskaitė, žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

„Šviesos“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook