Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sprogus padangai apsivertė automobilis (nuotraukos, video)

Sprogus padangai apsivertė automobilis (nuotraukos, video) (0)

2014-04-26

L. Pilecko nuotr.

Šeštadienio popietę kelyje Kaunas–Jurbarkas netoli Vytėnų apsivertė automobilis „Nissan“. Per avariją sužalotą automobilio vairuotoją į Jurbarko ligoninę išsivežė medikai.

Kaip spėjama, nelaimės priežastis galėjo būti sprogusi padanga, o vairuotojas nesuvaldė automobilio. Jurbarko link važiavęs „Nissan“ užvažiavo ant kelkraščio, tapo visiškai nevaldomas ir vertėsi.
Metalo laužu virtęs automobilis sustojo viduryje kelio užtverdamas vieną eismo juostą.

Vairavo girti

Praėjusį savaitgalį išaiškinta aštuoniolika kelių eismo taisyklių pažeidėjų, net penki vairuotojai vairavo transporto priemones neblaivūs, o du iš jų siekdami išvengti atsakomybės siūlė pareigūnams kyšius.
Balandžio 25 d. Smalininkuose, Parko g., pareigūnai sustabdė automobilį, kurį vairavo Endriušių k. (Smalininkų sen.) gyventojas. 53-ejų vairuotojui A. J. nustatytas 3,01 prom. girtumas.
Girtas kaip pėdas prie vairo sėdęs vyras tikėjosi išvengti milžiniškos baudos ir išsaugoti vairuotojo pažymėjimą, todėl pareigūnams siūlė 300 Lt kyšį. Policininkus papirkti bandęs Endriušių gyventojas sulaikytas, bausmę už vairavimą išgėrus ir už bandymą duoti kyšį jam skirs teismas.
Dar vienas girtas kyšininkas įkliuvo Raudonėje. Balandžio 27 d. apie 10.30 val. pareigūnai sustabdė Jakaičių k. (Skirsnemunės sen.) gyventojo vairuojamą automobilį „Volkswagen Golf“.
Policininkų dėmesį 1993 m. gimęs automobilio vairuotojas G. P. atkreipė dėl chuliganiško elgesio kelyje. Patikrinus alkotesteriu pasirodė, kad kelių gaidelis girtas – į alkotesterį jaunuolis įpūtė 1,96 prom. Norėdamas išvengti laukiančių nemalonumų, G. P. pareigūnams pasiūlė šimto litų kyšį bei automagnetolą „Pioneer“. Girtas kyšininkas laikinai sulaikytas, bausmę už chuliganišką vairavimą neblaiviam skirs teismas, kuriam teks įvertinti ir bandymą papirkti policininkus.
Papirkti policijos pareigūnus ir išvengti atsakomybės už padarytus pažeidimus šiemet jau bandė penki vairuotojai. Policija primena, kad asmuo, kuris tiesiogiai arba netiesiogiai pasiūlė, pažadėjo ar susitarė duoti arba davė kyšį valstybės tarnautojui už pageidaujamą valstybės tarnautojo teisėtą veikimą ar neveikimą vykdant įgaliojimus, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.
Balandžio 26 d. užregistruoti dar du su automobiliais susiję pareiškimai. Į policiją kreipėsi VĮ „Regitra“ Tauragės filialo vyresnysis specialistas G. A. ir pranešė, kad Šakių gyventojas A. M. pageidavo užregistruoti „Mercedes-Benz“ su identifikavimo numerio klastojimo požymiais.
 Pareigūnų pagalbos paprašė jurbarkietis, nukentėjęs nuo sukčių pirkdamas automobilį „Toyota Land Cruiser“. Skelbimą apie parduodamą automobilį vyras rado internetinėje svetainėje „Autopliusas“, tariami jo pardavėjai sukčiavimo būdu išviliojo tris tūkstančius litų.

Mušėsi ir vogė

Balandžio 26-osios ryte atvykusi į savo sodybą Vasario 16-osios g., Jurbarke, T. A. pastebėjo, kad sodo namelyje nebėra benzininio trimerio, radijo aparato, dviejų statybinių gulsčiukų, stalo įrankių komplekto, lėkščių. Vagys į vidų pateko per langą. Įvykio aplinkybės tiriamos. Padaryta turtinė žala 750 Lt.
Tos pačios dienos vakare, apie 20.20 val., Pašaltuonio k. (Eržvilko sen.) per muštynes nukentėjo 1992 m. gimęs jaunuolis. Dėl nosies sumušimo pristatytas į Jurbarko ligoninės priėmimo skyrių, apžiūrėtas ir išleistas į namus.
Balandžio 27 d. į policiją kreipėsi jurbarkietė, nukentėjusi nuo dviejų nepažįstamų vyrų. Šie moterį užpuolė prie Jurbarkų seniūnijos pastato, sugriebė už plaukų ir rankų, išplėšė krepšį su maisto produktais. Pareigūnai sulaikė įtariamuosius – 1982 m. gimusį E. Ž. ir 1968 m. gimusį R. A.

Policijos, „ŠVIESOS“ inform.

Daugiau skaitykite laikraštyje.

"Šviesos" inf.



« Atgal



Sponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook