Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sunkiausiame bekelės maratone pirmauja smalininkietis Nerijus...

Sunkiausiame bekelės maratone pirmauja smalininkietis Nerijus Gurklys (0)

2018-05-30

Nerijus Gurklys ir pernai tapo Rusijoje vykstančio sunkiausio pasaulyje bekelės maratono „Ladoga Trophy“ sudėtingiausios kategorijos nugalėtoju. 

Lietuvos ekipažai tęsia odisėją Ladogos ralyje. Šiuo metu „Ladoga Trophy“ dalyviai klampoja per Karelijos bekelę ir grožisi fantastiškais gamtos vaizdais. Antradienį, įveikę ketvirtą etapą, jie pasiekė pusiaukelę. TR3 kategorijoje lenktyniauja Vaidotas Paškevičius su šturmanu Audrium Matuoliu. Kitą komandos „4x4 Pasvalys RT“ ekipažą sudaro Tomas Gužauskas ir Gytis Gaspariūnas, lenktyniaujantys „Euro“ kategorijoje. Ladogoje taip pat varžosi Nerijus Gurklys, važiuojantis galingiausioje PROTO klasėje.

Kaip iš Karelijos praneša komandos „4x4 Pasvalys RT“ atstovas Aidas Bubinas, šiuo metu abu šios komandos ekipažai, važiuojantys TR3 ir EURO klasėse, tarp savo konkurentų užima trečiąsias vietas. O N.Gurklys savo klasėje – pirmas.

„Viską įveikėme, buvo menkų gedimų, bet kelyje pasitaisėme. Akmenuotų ruožų turėjome. Bet juos puikiai įveikėme“, – sakė Vaidoto Paškevičiaus šturmanas Audrius Matuolis (TR3 klasė).

„Viskas gerai, mašina kenčia, šiandien atlaikė. Pelkėje pavijome visus tris konkurentus. Bet tokiomis sąlygomis turime didelį inkarą, mašina važiuoja prastai, nes yra sunkesnė už konkurentų apie 500 kg. Bet parskridom, parlėkėm, rezultatas panašus, važiuojame toliau“, – sakė V.Paškevičius.

„Buvo daug aukštų akmenuotų briaunų. Todėl sulenkėme vairo traukę. Ją ištiesinome panaudoję gervę. Taip pat numušėme pušį ir nutraukėme sankabos cilindriuką. Radome tas detales ant žemės, susitvarkėme ir važiavome toliau. Labai kovojome su baltarusių ekipažu. Pabaigoje juos aplenkėme, atvažiavome antri“, – dalijosi įspūdžiais šturmanas Gytis Gaspariūnas.

Trečiadienį Ladogos bekelės ralio dalyvių laukia itin sunki maratoninė diena, sudaryta iš trijų greičio ruožų. Visus juos reikia įveikti per vieną parą. Tarpuose ekipažai turi tik po dvi valandas pasiremontuoti ir papildyti kuro. Tad automobilius reikės labai tausoti.
www.15min.lt inf.

Taip pat skaitykite 

Bekelės maratone Rusijoje nugalėjo smalininkietis.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook