Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sužeisti aštuoni žmonės

Sužeisti aštuoni žmonės (0)

2016-09-14

Šeštadienio vakarą, apie 21.50 val., kelyje Jurbarkas–Kaunas ties Šilinės sankryža girto vairuotojo automobilis „Kia Sorento“ rėžėsi į priekyje važiavusio mikroautobuso „Volksawagen“ galą.

Susidūrus automobiliams nukentėjo trys mikroautobusu važiavusios moterys ir vairuotojas, viena keleivių paguldyta į ligoninę, kiti nukentėjusieji apžiūrėjus medikams išleisti gydytis į namus. Į ligoninę išgabentas ir avarijos kaltininkas.
54-erių „Kia Sorento“ vairuotojui po avarijos nustatytas 1,33 prom. girtumas. Sveikatos būklę įvertinus medikams, jis buvo uždarytas į areštinę.
Avariją sukėlęs vairuotojas policijai žinomas ir dėl ankstesnių pažeidimų – savo automobilį jis leido vairuoti vairuotojo pažymėjimo neturinčiam žmogui. Kai šis įkliuvo, bandė išsisukti pranešdamas apie neva įvykdytą automobilio vagystę. Vyro melą policininkai netruko išsiaiškinti.
Dar viena avarija įvyko tą pačią naktį, apie 0.45 val., ties Raudone. Automobilis nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį.
„Šį savaitgalį įvyko net dvi gan skaudžios nelaimės, stipriau ar silpniau sužaloti net aštuoni žmonės. Tačiau, jei kalbėsime apie bendras girtų vairuotojų tendencijas, tai tokių atvejų mažėja. Šiemet sugauta 25 girtais vairuotojais mažiau, nei pernai. Mažiau ir jų sukeltų eismo įvykių“, – sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Sučiupo vagis

Rugsėjo 11 d. apie 16 val. prie savo garažo Smalininkuose Nemuno gatvėje atėjęs savininkas rado nuplėštą durų spyną ir viduje du galimai nusikalstamą veiką įvykdžiusius asmenis – 1997 m. gimusį vaikiną ir šešiolikmetę merginą. Vagišiai iš automobilio „Audi 100“ buvo išėmę akumuliatorių. Abu garaže buvę jaunuoliai sulaikyti, vaikinas uždarytas į areštinę.
Išlaužtas spynas rugsėjo 10 d. rado ir Seredžiuje sodybą turinti kaunietė. Vagys pagrobė muzikinį centrą, TV priedėlį, keturias naudotas automobilio padangas, 30 m ilgio elektros kabelį-ilgintuvą. Savininkė nuostolius įvertino 500 eurų.
Rugsėjo 9 d. 3000 eurų prarado 84-erių jurbarkietė. Santaupas moteris laikė namuose.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook