Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Tarptautinę neįgaliųjų dieną vairuotojus apdalino įspėjimais (...

Tarptautinę neįgaliųjų dieną vairuotojus apdalino įspėjimais (nuotraukos) (0)

2020-12-04

Ketvirtadienį buvo minima tarptautinė žmonių su negalia diena. Visoje Lietuvoje, taip pat ir Jurbarke, policija vykdė akciją „Oficialus perspėjimas“. Per ją pareigūnai tikrino neįgaliųjų automobilių statymui skirtas vietas, o juose transporto priemones palikusius, tačiau tam teisės neturėjusius vairuotojus, oficialiai įspėjo.

Jurbarke per keletą valandų policininkai oficialiai įspėjo šešis vairuotojus. Pasak Jurbarko r. policijos komisariato bendruomenės pareigūno Ramūno Budriaus, prie prekybos centrų neįgaliesiems skirtas vietas dažniausiai užiminėjo ne paprasti vairuotojai, o greitųjų siuntų kurjeriai.

„Buvome nustebę tiek dėl tokios situacijos, tiek dėl jų paaiškinimų, kad esą nuolat taip elgiasi ir iki šiol jokių problemų nekilo. Buvo ir vienas kurjeris, kuris mikroautobusą nepaisydamas jokių ženklų pastatė ties įėjimu į prekybos centrą“, - stebėjosi policininkas.

Pareigūnus nustebino ir situacija daugiabučių kiemuose, kur įrengtos stovėjimo vietos neįgaliųjų automobiliams. Net keliose vietose tokias vietas žymintys ženklai buvo nuimti, nusukti ar kitaip sugadinti.

R. Budriaus teigimu, džiugina tai, kad pareigūnų kalbinti neįgalieji tikino dažniausiai nesusiduriantys su problemomis dėl jiems skirtas vietas užimančių pažeidėjų.

„Padėkime neįgaliesiems jaustis pilnaverčiais bendruomenės nariais. Būkime supratingi, suvokime, su kokiais nepatogumais susiduria judėjimo negalią turintys mūsų bendruomenės nariai. O mes savo neatsakingais veiksmais dar labiau ribojame jų galimybes. Policija atsakingai žiūrės ir principingai vertins tokius pažeidimus“, - sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Šiais metais už automobilių statymą pažeidžiant KET rajone nubausti 39 vairuotojai. Maždaug trečdalis protokolų surašyti už neleistiną stovėjimą neįgaliesiems skirtose vietose.

 « AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook