Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Tuoktis - su šarvuočiu ir karinėmis uniformomis (nuotraukos, v...

Tuoktis - su šarvuočiu ir karinėmis uniformomis (nuotraukos, video) (23)

2015-04-12

Šeštadienio popietę Jurbarką drebino tikra ir improvizuota karinė technika. Netradiciniu transportu, kariniu šarvuočiu, į Civilinės metrikacijos skyrių sumainyti aukso žiedų atvyko verslininkas Alvidas Aleksandras Čiuldys ir policijos pareigūnė Eglė Zaksienė.

Jaunieji tikino iš pradžių norėję susituokti Kauno rotušėje slapta ir be jokių iškilmių, tačiau turėjo santuoką sudaryti pagal gyvenamąją vietą. Kadangi įprastų vestuvių pora nenorėjo, galiausiai nusprendė pasirinkti netradicinį variantą - karinę techniką vietoje limuzino ir uniformas vietoje kostiumų ir suknelių.

A. A. Čiuldys yra šalia Smalininkų veikiančio tankodromo įkūrėjas. Čia siūlomos įvairios karinės pramogos - pradedant pasivažinėjimu šarvuočius, baigiant specialiais bagiais ir kariniais žaidimais. Todėl technikos ir įrangos karinėms vestuvėms pakako.

Po ceremonijos Civilinės metrikacijos skyriuje, per kurią nuotaka pasirinko vyro pavardę, vestuvininkai patraukė į tankodromą, kur laukė vaišės ir klubo "Grenadierius" pasirodymai - patikrinimas, ginklų paroda ir improvizuotas mūšis.

Daugiau skaitykite laikraštyje.

"Šviesos" inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook