Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Už pažeidimą – bauda

Už pažeidimą – bauda (0)

2014-08-06

Antradienio popietę reidą prie Greičių karjero surengę Jurbarko r. aplinkos apsaugos agentūros pareigūnai turėjo aiškų tikslą – sutramdyti nuolat per arti vandens automobilius paliekančius poilsiautojus. Pažeidėjų ieškoti nereikėjo – atvykus prie pagrindinės maudymvietės pastebėti trys automobiliai, kuriuos nuo vandens skyrė vos keletas metrų.

Netrukus paaiškėjo, kad minimalios 25 metrų ribos nuo vandens nesilaikė skirtingomis mašinomis atvykusių draugų trijulė. Pažeidėjams atrodė visiškai normalu transporto priemones pastatyti pakrantėje ant žolės, šalia smėlėto paplūdimio.
„Nieko nežinome apie tokį reikalavimą, pirmą kartą girdime“, – aplinkosaugininkams  teisinosi vairuotojai.
Pareigūnai poilsiautojams taip pat priminė, kad 25 metrų riba, kurioje draudžiama statyti automobilius, įrašyta kelių eismo taisyklėse, todėl kiekvienas, turintis vairuotojo pažymėjimą, apie ją tikrai yra girdėjęs.
Kadangi pažeidėjai įkliuvo pirmą kartą ir pripažino savo kaltę, pareigūnai jiems surašė administracinės teisės pažeidimo protokolus ir skirs minimalias baudas – po pusšimtį litų.
Dar du pažeidėjus aplinkosaugininkai pamatė kitoje karjero pusėje. Čia automobilius prie pat vandens buvo pastačiusi draugų kompanija ir jauna šeima.

Pavogė automobilį

Liepos 29 d. Dariaus ir Girėno gatvėje gyvenanti jurbarkietė policijai pranešė apie dingusį automobilį. Prie daugiabučio namo stovėjusio „Mercedes Benz E 280“ moteris pasigedo apie 12 val. Šią savaitę tai jau antra automobilio vagystė Jurbarke.
Policijos komisariate užregistruotas pranešimas apie siuntinio vagystę Jurbarko autobusų stotyje. Siuntinys neaiškiomis aplinkybėmis dingo liepos 22 d. apie 18 val. Nuostolis įvertintas 3000 Lt.
Nepasisekė iš Jurbarko į Marijampolę autobusu liepos 29 d. vykusiam V. Š. Policijai jis teigia, kad autobuse pasigedo piniginės, kurioje buvo asmens dokumentai ir pinigų. Nuostolis 200 Lt.

Papildė smurtautojų sąrašą

Liepos 30-osios naktį gautas pranešimas apie šeimyninį konfliktą Raudonės sen. Pupkaimio k. Prieš žmoną smurtavusiam K. M. nustatytas 3,36 prom. girtumas. Neblaivi buvo ir nukentėjusi sutuoktinė – moteris į alkotesterį įpūtė 1,67 prom.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook