Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaizdo kameros: vairuotojai renka baudas

Vaizdo kameros: vairuotojai renka baudas (1)

2019-06-05

Vien per gegužę policija pasinaudodama miestą fiksuojančių vaizdo kamerų įrašais nubaudė 26 vairuotojus. Daugiausia baudų sulaukta už kalbėjimą telefonais, naršymą internete ir žinučių rašymą.

„Už neleistiną naudojimąsį ryšio priemonėmis surašyta 17 protokolų. Tai yra prioritetinis pažeidimas, į kurį kreipiame labai daug dėmesio. Taip yra todėl, kad praktika rodo, jog daug avarijų padaroma tuomet, kai vairuotojai būna įlindę į telefonus – kalba, naršo ir panašiai. Dėmesio nukreipimas nuo kelio – labai pavojingas dalykas“, - sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Pasak pareigūno, dar septyni protokolai surašyti už saugos diržų nesegėjimą.

„Pareigūnai tam tikru metu prisijungia prie miestą stebinčių kamerų, peržiūri vaizdo įrašus. Tuomet labai aiškiai matomi pažeidimai. Vaizdo kameros naudojamos ir taisyklių nesilaikančių motociklininkų tramdymui. Turime savo duomenų bazę, kur registruojame motociklininkus, todėl gavus filmuotą pažeidimų medžiagą, nustatyti pažeidėjus ra kur kas paprasčiau“, - sakė vyresnysis komisaras.

A. Dumčius taip pat atkreipė dėmesį, kad policija ir toliau aktyviai kontroliuos pažeidėjus. Pareigūnai itin daug dėmesio skiria ir skirs tokiems pažeidimams, kaip ištisinių linijų kirtimai, nesustojimai prie tai padaryti įpareigojančių ženklų, pėsčiųjų nepraleidimai per perėjas. Tuo pačiu žadama ir griežta pėsčiųjų kontrolė.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook