Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vasaros laimikis - 2200 girtų vairuotojų

Vasaros laimikis - 2200 girtų vairuotojų (0)

2014-08-06

Nuo gegužės 30-osios kiekvieną savaitgalį vykdomų reidų metu, taip pat ir per Jonines, policijos pareigūnai jau išaiškino 1 347 neblaivius vairuotojus, 846 neblaivius dviračių vairuotojus ir 23 neblaivius vadeliotojus.

Praėjusį savaitgalį, rugpjūčio 1-3 dienomis, policijos pareigūnai šalies keliuose reidų metu išaiškino 144 neblaivius vairuotojus, 92 neblaivius dviračių vairuotojus, 1 neblaivų vadeliotoją. 
Per tris dienas, penktadienį-sekmadienį, buvo patikrintas 6 811 vairuotojų blaivumas, t. y. 2,1 proc. patikrintų vairuotojų buvo neblaivūs. Lengvas girtumo laipsnis nustatytas 79 vairuotojams, vidutinis - 49 ir 16 vairuotojų - sunkus girtumas. Be to, 65 vairuotojai buvo vartoję alkoholio, bet tikrinimo metu alkoholio koncentracija neviršijo leistinos normos. 
Daugiausia neblaivių vairuotojų - 26 išaiškinti Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje, Panevėžio, Šiaulių ir Utenos - po 16, Vilniaus - 13, Kauno ir Marijampolės - po 12, Alytaus ir Telšių - po 11.  Po 3 sunkiai apgirtusius vairuotojus sulaikyta Klaipėdos, Panevėžio ir Telšių apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų prižiūrimose teritorijose, po 2 - Kauno ir Šiaulių, po 1 tokį vairuotoją - Alytaus, Tauragės ir Vilniaus.
Neblaivių dviračių vairuotojų daugiausia - 21 išaiškintas Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje, Kauno ir Panevėžio - po 16, Klaipėdos - 13.

Praėjusią savaitę, liepos 28-rugpjūčio 3 dienomis, policijos pareigūnai nustatė 621 vairuotojų ir keleivių saugos diržų, 12 mopedų (motociklų) vairuotojų ir keleivių saugos šalmų nenaudojimo atvejus, 19 nepilnamečių, važiavusių dviračiais, ir neturėjusių saugos šalmų, 8 pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejus, 7 asmenis, važiavusius dviračiais, ir neturėjusių atšvaitų ar kitų šviesą atspindinčių elementų.

Šią savaitę, rugpjūčio 4-10 dienomis, policijos pareigūnai vykdo transporto priemonių važiavimo greičio kontrolę, savaitgalį - reidus vairuotojų blaivumui tikrinti.

"Šviesos" ir policijos inf.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook