Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Žemės ūkio technikos neregistravo savaitę

Žemės ūkio technikos neregistravo savaitę (1)

2021-07-21

Praėjusią savaitę registruoti žemės ūkio technikos ūkininkai turėjo važiuoti į kaimyninius rajonus. UAB „Jualdė“ nuotr.

Praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose pasklido žinutė, kad ūkininkai Jurbarko r. savivaldybėje negali užregistruoti žemės ūkio technikos ir yra privesti šios paslaugos vykti į kitus rajonus. Tokia situacija tęsėsi tik savaitę – nuo liepos 19 d. registraciją atliekantis specialistas savivaldybėje vėl dirba.

Tikina, kad skundėsi

Žinutę apie ūkininkų skundus feisbuke išplatino Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Jurbarko skyrius, pasidalijo ir skyriaus pirmininkas Daivaras Rybakovas.

Žinutėje rašoma: „Dėl savivaldybės vadovų negebėjimo organizuoti darbus, rajono ūkininkai per patį darbymetį dėl žemės ūkio technikos registravimo priversti vykti į kaimyninius rajonus.

Į TS-LKD frakcijos Jurbarko rajone narius kreipėsi ne vienas rajono ūkininkas, nurodęs, jog atostogaujančio savivaldybės specialisto niekas nepakeičia, žemės ūkio techniką užsiregistruoti Jurbarke galimybių nėra.

„Neūkiškumas jau nebestebina, požiūris į rajono gyventoją – taip pat. Neabejoju, kad ir šios problemos rajono vadovai nesureikšmina, o ją sėkmingai išspręsti trūksta ir noro, ir gebėjimų“, – komentavo opozicinės TS-LKD frakcijos Jurbarko rajono savivaldybėje lyderis Daivaras Rybakovas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook