Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Savivaldybė informuoja

Savivaldybė informuoja

Savivaldybės atstovai lankėsi Latvijoje (0)

Gegužės 17 d. Rygoje (Latvija) vyko tarptautinis socialinės srities specialistų susitikimas, kuriame dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės ir VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ atstovai. Vizito metu Lietuvos, Latvijos ir Estijos delegacijos lankėsi Babite senjorų rezidencijoje, kur susipažino su inovatyviu senyvo amžiaus asmenų socialinės globos modeliu.

(Plačiau...)

Jurbarke lankysis Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė (0)

Gegužės 27 d. (penktadienį) Jurbarke lankysis Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė. Vizito tikslas – susipažinti su ukrainiečių apgyvendinimo ir integracijos Jurbarko rajone sistema ir žmonėmis, kurie rūpinasi ir globoja ukrainiečius.

(Plačiau...)

Autobusų stoties pradžią pažymėjo laiškas ateities kartoms (0)

Gegužės 18 d. Jurbarko autobusų stoties teritorijoje vyko simbolinės kapsulės įkasimo ceremonija, pažyminti naujos ir modernios autobusų stoties statybos pradžią – įvykį, kurio Jurbarko rajono bendruomenė laukė daugybę metų.

(Plačiau...)

Ukrainos Ternopolio sritis padėkojo už paramą (0)

Gegužės 9 d. Jurbarko rajono savivaldybė gavo Ukrainos valstybės Ternopilio srities administracijos padėką, kurioje nuoširdžiai dėkojama visai Jurbarko rajono bendruomenei už finansinę paramą nuo Rusijos agresijos kenčiantiems Ukrainos žmonėms.

(Plačiau...)

Susirgimai gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimno takų infekcijomis (0)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento duomenimis, 2022 metų 18-ąją savaitę (nuo 2022 m. gegužės 2 d. iki 2022 m. gegužės 8 d.) sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis Jurbarko rajone – 61,00 atvejis 10 tūkst. gyventojų. 152 gyventojai sirgo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis: 61 suaugęs asmuo ir 91 vaikas nuo 0 iki 17 metų. Gripas diagnozuotas 4 suaugusiems asmenims ir 3 vaikams.

(Plačiau...)

Bus stebima rajono maudyklų vandens kokybė (1)

Maudymosi sezonas Lietuvoje oficialiai prasideda birželio 1 dieną ir trunka iki rugsėjo 15 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracija šiais metais organizuoja Nemuno upės ties Jurbarku, Mituvos užtvankos (Dainių k., Jurbarkų sen., Jurbarko r.), Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas) ir Greičių karjero (Greičių k., Jurbarkų sen., Jurbarko r.) vandens kokybės stebėseną. 

(Plačiau...)

Reikalinga pagalba Ukrainos žemės ūkiui (0)

Tarptautinė Ekonomikos bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (toliau – EBPO) prašo padėti Ukrainai. Patirdama neišprovokuotą didelio masto Rusijos agresiją Ukraina siekia išsaugoti savo žemės ir maisto ūkio gamybos apimtis, todėl jai labai reikalinga parama žemės ūkio technika, sėklomis, trąšomis ir pesticidais, kuru ir logistine pagalba.

(Plačiau...)

Baigta gimnazijos renovacija (1)

Baigti Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos pastato energetinio efektyvumo didinimo darbai, kuriuos vykdė UAB „Vilungės statyba“. Siekiant sumažinti suvartojamos energijos sąnaudas, apšiltintos išorinės pastato sienos, cokolis (atlikta jų apdaila), pakeistos šildymo ir patalpų apšvietimo sistemos (įrengtas LED apšvietimas). Pirmame ir trečiame pastato aukštuose įrengti neįgaliesiems pritaikyti sanitariniai mazgai. Bendra atnaujinimo darbų vertė – 749 101,68 Eur.

(Plačiau...)

Investicijų ir strateginio planavimo skyriuje darbą pradėjo vyriausiojo specialistė Iveta Ignatjevaitė (0)

Gegužės 5 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir strateginio planavimo skyriuje darbą pradėjo Iveta Ignatjevaitė. Į vyriausiosios specialistės (karjeros valstybės tarnautojos) pareigas ji paskirta balandžio 26 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. P11-272.

(Plačiau...)

Neįgaliųjų draugijai - 25-eri (0)

Gegužės 5 d. Jurbarko kavinėje „Nemunas“ šventiškai paminėtas Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijos 25-erių metų veiklos jubiliejus. Prisiminta draugijos istorija, pasidžiaugta nuveiktais darbais, padėkota aktyviausiems nariams, socialiniams partneriams ir rėmėjams, kitiems artimiems draugijos bičiuliams.

(Plačiau...)

Kviečia teikti kandidatus į želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisiją (0)

Pasikeitus Lietuvos Respublikos želdynų įstatymo nuostatoms ir siekiant tinkamai vertinti ir prižiūrėti želdinius Jurbarko rajone, sudaroma nauja želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisija.

(Plačiau...)

Gyventojams - vienkartinė socialinė pašalpa (0)

Balandžio 27 d. įvykusiame Pinginės socialinės paramos skyrimo komisijos posėdyje buvo svarstomi 54 asmenų prašymai dėl vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo. Pašalpoms skirti iš savivaldybės biudžeto panaudoti 3 172 Eur.

(Plačiau...)

Ragina teikti prašymus surinkti asbestinio šiferio atliekas (0)

Jurbarko rajono savivaldybės administracija 2021 m. lapkričio 18 d. teikė paraišką Aplinkos projektų valdymo agentūrai (toliau – APVA) dėl subsidijos ir dotacijos namų ūkiuose susidariusioms asbesto atliekoms tvarkyti. Pagal APVA patvirtintą tvarką atliekos turės būti išvežtos iki 2023 m. lapkričio 15 d.

(Plačiau...)

Dėkoja kūrusiems velykinį parkelį (0)

Prieš pat šv. Velykas Jurbarko centre esantį skverelį labai papuošė bendruomenių, įstaigų, organizacijų sukurtos velykinės dekoracijos. Čia buvo galima ne tik pasigrožėti dekoratyviniais margučiais, puošniomis pintinėmis, zuikučiais, bet ir specialiai sukurtame stende atminčiai pasidaryti velykinę fotografiją.

(Plačiau...)

Diskutavo apie Tauragės regiono kultūros paslaugas (0)

Balandžio 25 d. Kultūros ministerijos iniciatyva, bendradarbiaujant su Centrine projektų valdymo agentūra (CPVA) ir Vidaus reikalų ministerija (VRM), Raudonės pilyje vykusiose dirbtuvėse-diskusijoje „Tauragės regiono kultūros paslaugų vizija“ diskutavo Tauragės regiono savivaldybių kultūros įstaigų vadovai ir darbuotojai, kultūros įstaigų veiklą kuruojantys savivaldybių administracijų skyrių vedėjai, kultūros viceministras Albinas Vilčinskas, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, vicemeras Petras Vainauskas, Pagėgių savivaldybės vicemerė Ligita Kazlauskienė, CPVA ir VRM atstovai.

(Plačiau...)

Rajono moksleivių pasiekimai konkursuose (0)

Kovo mėnesį nuotoliniu būdu vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas, kuriame dalyvavo 2 mokiniai iš Jurbarko rajono: Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro 7 klasės mokinė Meda Kazlauskaitė ir Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinys Aurimas Grigonis.

(Plačiau...)

Šeštadienį kviečia akcija „Darom“ (0)

Šeštadienį akcija „Darom“ skatins gyventojus ne tik rinkti atliekas, bet ir jas rūšiuoti bei pristatyti į savivaldybių didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles. Tai gera proga Lietuvos gyventojams tinkamai atsikratyti ir automobilių bei kitomis atliekomis, nugulusiomis garažuose, rūsiuose ir sandėliukuose. Kai kurios automobilių ar elektroninių gaminių atliekos yra degios ir toksiškos, todėl gali kelti pavojų aplinkai ir žmonių sveikatai.

(Plačiau...)

Viceministras Martynas Šiurkus susipažino su ukrainiečių integracija Jurbarko r. (0)

Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus kvietimu, balandžio 21 d. pasitarime su Jurbarko rajone ukrainiečių karo pabėgėlių priėmimą ir integraciją koordinuojančiais Savivaldybės administracijos skyrių vedėjais ir specialistais, seniūnais dalyvavo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo viceministras Martynas Šiurkus.

(Plačiau...)

Informacija apie Jurbarko r. savivaldybės gamtos paveldo objektus (0)

Vadovaudamiesi Aplinkos ministerijos direktoriaus 2020 m. lapkričio 6 d. įsakymo Nr. V-113 „Dėl Gamtos paveldo objektų schemų rengimo, registravimo ir apskaitos tvarkos aprašo patvirtinimo“, 14 p., informuojame apie parengtas valstybės saugomas gamtos paveldo objektų schemas ir Jurbarko rajono savivaldybės tarybos sprendimo „Dėl valstybės saugomų gamtos paveldo objektų sąrašo patvirtinimo“ projektą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook