Savivaldybė informuoja

Savivaldybė informuoja

Prasidės šildymo sezonas (3)

Rugsėjo 28 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys pasirašė įsakymus, kuriais oficialiai paskelbė šildymo sezono pradžią.

(Plačiau...)

Socialinės reabilitacijos neįgaliesiems bendruomenėje paslaugų akreditavimas (0)

Nuo 2023 m. sausio 1 d. nebelieka projektinio socialinės reabilitacijos neįgaliesiems bendruomenėje finansavimo, valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšomis pagal sutartis galės būti finansuojamos tik akreditaciją socialinės reabilitacijos neįgaliesiems bendruomenėje paslaugai teikti gavusios įstaigos/organizacijos.

(Plačiau...)

„Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ nuspręsta apdovanoti serediškį Zigmą Zakarą (0)

Jurbarko rajono savivaldybės Apdovanojimų komisijos posėdyje, kuris vyko rugsėjo 21 d., Savivaldybės garbės ženklu „Už nuopelnus Jurbarko kraštui“ nuspręsta apdovanoti serediškį Zigmą Zakarą. Jį apdovanoti pasiūlė Jurbarko rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Laima Gardauskienė ir Seredžiaus seniūnijos seniūnė Rimantė Pavalkienė. Apdovanojimas Zigmui Zakarui bus teikiamas renginio, skirto Lietuvos socialinių darbuotojų dienai paminėti, metu – rugsėjo 27 d. 16 val. Jurbarko kultūros centre.

(Plačiau...)

Aptarta susisiekimo plėtra (0)

Rugsėjo 16 d. savivaldybėje surengtas pasitarimas su Susisiekimo ministerijos, Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir Vandens kelių direkcijos atstovais, kuriame aptarti Jurbarko mieste ir rajone esančių valstybinės ir vietinės reikšmės kelių infrastruktūros gerinimo ir saugaus eismo priemonių diegimo klausimai, kalbėta apie Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukos ir šalia jos esančio uosto plėtros galimybes.

(Plačiau...)

Restauruotas Vytauto Didžiojo paminklas (1)

Rugsėjo 1 d. buvo baigti Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto Didžiojo paminklo restauravimo darbai. Jurbarko savivaldybės užsakymu šiuos darbus atliko UAB „Restauravimo paslaugos“, darbų vadovas – I kategorijos lipdybos, natūralaus ir dirbtinio akmens skulptūros restauratorius Vytautas Norkūnas.

(Plačiau...)

Plečiama pėsčiųjų ir dviračių takų infrastruktūra (0)

Rugsėjo 16 d. prasidėjo didžiausia pasaulyje tvaraus judėjimo kampanija – Europos judumo savaitė, skatinanti rinktis aplinkai draugiškas transporto priemones. 

(Plačiau...)

Pristatytas Smalininkų ugniagesių komandos automobilis (0)

Jurbarko rajono ugniagesių komandų aprūpinimas naujesniais automobiliais buvo ir vis dar yra aktuali problema. Savivaldybės taryba, atsižvelgdama į esamą situaciją ir siekdama palengvinti ugniagesių darbą incidentų vietose bei paspartinti jų atvykimą į nelaimės vietą, jau antrus metus iš eilės skiria lėšų šių transporto priemonių įsigijimui. Naujesniu 1999 metų gamybos gaisriniu automobiliu „Daimler-Benz“ jau džiaugiasi ir Smalininkų ugniagesių komanda. Šį 39 990,50 Eur vertės pirkinį ugniagesiams perdavė Jurbarko rajono priešgaisrinė tarnyba.

(Plačiau...)

Kviečia teikti prašymus dėl būsto šildymo ir vandens išlaidų kompensacijų (0)

Sunkiai besiverčiančius ar net vidutines pajamas gaunančius Jurbarko rajono gyventojus, kuriems būsto šildymas teikiamas centralizuotai, jau dabar kviečiame teikti prašymus dėl būsto šildymo, geriamojo ir karšto vandens išlaidų kompensacijų. Prašymus galima teikti seniūnijose pagal savo deklaruotą gyvenamąją vietą ir elektroniniu būdu per socialinės paramos informacinę sistemą www.spis.lt . Šioje interneto svetainėje esanti skaičiuoklė padės sužinoti, ar gyventojui priklauso kompensacija ir apskaičiuos preliminarų jos dydį.

(Plačiau...)

Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje dirbs Oksana Sutkaitienė (0)

Rugsėjo 12 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje darbą pradėjo Oksana Sutkaitienė. 

(Plačiau...)

Elektronikos atliekas surenka iš visur (0)

Man rūpi rytojus komanda atvyksta paimti seną šaldytuvą, viryklę ar kitą gyventojams nebereikalingą buitinę techniką į bet kurį Lietuvos kampelį ir gali nusinešti iš bet kurio aukšto. Nemokamą išvežimą galima registruoti telefonu 8 600 90 030 arba internetu.

(Plačiau...)

Primena kultūros paveldo objektų lankymo taisykles (0)

Artėjant kultūros paveldo dienoms primename, kultūros paveldo objektų lankymo taisykles, kurios nustato lankymosi valstybei ir savivaldybėms priklausančiuose kultūros paveldo objektuose, jų teritorijose ir apsaugos zonose jų pažinimo istorijos, meno ir mokslo požiūriu bei viešojo naudojimo tikslais reikalavimus ir apribojimus.

(Plačiau...)

Tęsiasi projektas „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ (0)

Prasidėjus naujiems mokslo metams Jurbarko rajono savivaldybės administracija tęsia projekto „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ Nr. SRF-FAV-2020-1-0051 (toliau – Projektas) veiklų įgyvendinimą. Projekto tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą mokantis plaukti. Projekte dalyvauja Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos, Jurbarkų darželio-mokyklos, Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos ir Jurbarko vaikų lopšelio darželio „Nykštukas“ priešmokyklinio amžiaus bei pradinių klasių mokiniai. Planuojamas šios tikslinės grupės skaičius – ne mažiau kaip 840 vaikų.

(Plačiau...)

Miestas panirs į tamsą (1)

Savivaldybė informuojame gyventojus, kad nuo rugsėjo 1 d. sutrumpintas Jurbarko miesto gatvių apšvietimo laikas – šviestuvai bus išjungti nuo 24 iki 5 val. ryto, išskyrus pagrindinę Dariaus ir Girėno gatvę, kurioje bus paliktas šviesti kas trečias šviestuvas. 

(Plačiau...)

Ligoninė atidarė savo virtuvę (0)

Viešojoje įstaigoje Jurbarko ligoninėje, siekiant pagerinti pacientams teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. įkurtas virtuvės skyrius ir pradėtas dietinis pacientų maitinimas. 

(Plačiau...)

Savivaldybės vadovai sveikina su Rugsėjo 1-ąja (2)

Savivaldybės vadovai sveikina  sveikina rajono bendruomenę su Rugsėjo 1-ąja.

(Plačiau...)

Įamžintas istorinis Skirsemunės herbas (0)

Paskutinį vasaros savaitgalį Skirsnemunėje vyksta Šv. Baltramiejaus atlaidai. Kaip ir kiekvienais metais, šia proga vietos gyventojus ir miestelio svečius susiburti pakvietė tradicinė Skirsnemunės miestelio šventė. Rugpjūčio 27–28 dienomis vykusi šventė šiemet buvo skirta Magdeburgo teisių suteikimo Skirsnemunei 230-osioms metinėms paminėti. Tiek pat metų šiemet sukanka ir istoriniam šio miestelio herbui.

(Plačiau...)

Kviečia švęsti rugsėjo 1-ąją (0)

Rugsėjis vėl visus sukvies į klases, suteiks pažinimo, ieškojimo ir atradimo džiaugsmą. Nuoširdžiai sveikiname visų Jurbarko rajono ugdymo įstaigų mokinius, jų tėvelius, mokytojus su artėjančia rugsėjo 1-ąją ir kviečiame į Mokslo ir žinių dienos šventę, kuri vyks rugsėjo 1 d. (ketvirtadienį) Jurbarko jaunimo parke nuo 15 iki 19 val.

(Plačiau...)

Atidengtas suolelis miniatiūros meistrei Lidijai Meškaitytei (0)

Rugpjūčio 21 d. Jurbarko viešosios bibliotekos erdvėse vyko baigiamasis Jurbarko krašto šventės renginys „Padėk taškelį krašto istorijoje“, skirtas dailininkės, tapytojos, miniatiūrininkės Lidijos Meškaitytės metams Jurbarko rajone paminėti. Renginį moderavo Lietuvos dailininkė, keramikė, televizijos laidų vedėja, visuomenės veikėja Nomeda Marčėnaitė.

(Plačiau...)

Dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis (0)

Jurbarko rajono savivaldybės administracija informuoja paramos gavėjus, kad maisto produktai ir higienos prekės bus dalijami nuo 2022 m. rugpjūčio 23 d. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook