Savivaldybė informuoja

Savivaldybė informuoja

DĖL PARAMOS MAISTO PRODUKTAIS

Spalio mėnesį maisto produktai nepasiturintiems gyventojams bus dalinami nuo 2021 m. spalio 21 d. iki spalio 27 d.:

Plačiau »

PADOVANOKITE MIESTUI KALĖDINĘ EGLĘ

Kiekvienais metais gruodžio mėnesį Jurbarko mieste sužimba pagrindinis artėjančių žiemos švenčių simbolis – kalėdinė eglė. Ne vienerius metus buvo puoselėjama graži tradicija, kai svarbiausią miesto eglę dovanodavo rajono gyventojai. Esame dėkingi visiems, kurių žaliaskarės kalėdiniu laikotarpiu jau puošė viešąsias erdves, ir vėl kreipiamės prašydami tęsti šią tradiciją – padovanoti miestui eglę. Ši turėtų būti ne mažesnė kaip 10 metrų aukščio, tiesi, apvalios ir tankios lajos.

Plačiau »

DĖL PINIGINĖS SOCIALINĖS PARAMOS NEPASITURINTIEMS GYVENTOJAMS

Primename Jurbarko rajono gyventojams, kad mažas pajamas gaunantys asmenys gali kreiptis dėl socialinės pašalpos, būsto šildymo ir vandens išlaidų kompensacijų (piniginės socialinės paramos). Kreipiantis dėl piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams ekstremaliosios situacijos ir karantino laikotarpiu bei 6 mėnesius po jų atšaukimo, nustatant teisę į piniginę socialinę paramą, bendrai gyvenančių asmenų arba vienų gyvenančių asmenų nuosavybės teise turimas turtas nevertinamas.

Plačiau »

SKELBIAMI JURBARKO MIESTO NAUJAMIESČIO SENIŪNAIČIO RINKIMAI

Seniūnaitijos pavadinimas Seniūnaitijos ribos Rinkimų organizatorius Rinkimų būdas, vieta ir laikas
Naujamiesčio

Mokyklos g., Pilies g., Imsrės g.,

V. Kudirkos g., Birutės g., Lino g., Purienų g., Lauko g. 2, 4, 6, 8, 11 ir iki sankryžos su Sodų g., Vytauto Didžiojo g. 31, 33, 35 37, 52, 53, 55, sodininkų bendrijos „Bišpilis“, „Pilis“

Seniūnas

Romualdas Kuras

Gyventojų susirinkimas

Jurbarko miesto seniūnijos salė

2021-11-04

14.00 val.

Plačiau »

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIAMŲ DERYBŲ BŪDU PERKA VIENO, DVIEJŲ IR TRIJŲ KAMBARIŲ BUTUS

Jurbarko rajono savivaldybės administracija projekto „Socialinio būsto plėtra Jurbarko rajono savivaldybėje“ įgyvendinimo metu numato įsigyti 2 vieno kambario, 1 dviejų kambarių ir 1 trijų kambarių butus.

Plačiau »

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA NUOMOS KONKURSĄ

Jurbarko rajono savivaldybės administracija, Dariaus ir Girėno g. 96, Jurbarkas, kodas 188713933, skelbia nuomos konkursą išnuomoti 2 sandėlius Statybininkų g. 4A, Jurbarko m.:

1. pastatą – sandėlį, unikalus Nr. 9497-0002-1234, bendras plotas – 905,04 kv. m;

2. pastatą – sandėlį, unikalus Nr. 9497-0002-1245, bendras plotas – 929,00 kv. m.

Plačiau »

DĖL COVID-19 PANDEMIJOS ATŠAUKIAMA KONKURSO „METŲ ŪKIS 2021“ IR KAIMO ŽMONIŲ PAGERBIMO ŠVENTĖ

Jurbarko rajono savivaldybės administracija, Jurbarko rajono ūkininkų sąjunga ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko biuras informuoja, kad spalio 2 d. Eržvilko kultūros centre turėjusi vykti konkurso „Metų ūkis 2021“ ir kaimo žmonių pagerbimo šventė yra atšaukiama dėl itin sparčiai blogėjančios epidemiologinės situacijos. 

Plačiau »

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA NUOMOS KONKURSĄ

Jurbarko rajono savivaldybės administracija, Dariaus ir Girėno g. 96, Jurbarkas, kodas 188713933, skelbia nuomos konkursą išnuomoti 2 sandėlius Statybininkų g. 4A, Jurbarko m.:1. pastatą – sandėlį, unikalus Nr. 9497-0002-1234, bendras plotas – 905,04 kv. m;2. pastatą – sandėlį, unikalus Nr. 9497-0002-1245, bendras plotas – 929,00 kv. m.Pradinė nuomos kaina – 0,36 Eur už 1 kv. m per mėnesį, 660,25 Eur už abu pastatus per mėn., pradinis įnašas – 1 980,75 Eur. Nuomos terminas – iki 2026 m. rugpjūčio 1 d.

Plačiau »

KVIEČIAME Į KONKURSO „METŲ ŪKIS 2021“ IR KAIMO ŽMONIŲ PAGERBIMO ŠVENTĘ

Jurbarko rajono savivaldybės administracija, Jurbarko rajono ūkininkų sąjunga ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Jurbarko biuras kviečia visus rajono žemdirbius į konkurso „Metų ūkis 2021“ ir kaimo žmonių pagerbimo šventę Eržvilko kultūros centre (Tauragės g. 1A, Eržvilkas) spalio 2 d., 11.00 val. 

Plačiau »

ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS „PASLAUGŲ TEIKIMO IR ASMENŲ APTARNAVIMO KOKYBĖS GERINIMAS TAURAGĖS REGIONO SAVIVALDYBĖSE. I ETAPAS“

Jurbarko rajono savivaldybės administracija kartu su kitomis Tauragės regiono savivaldybėmis baigė įgyvendinti projektą Nr. 10.1.3ESFA-R-920-71-0001 „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“.

Plačiau »

UGNIAGESIŲ AUTOMOBILIO GEDIMAS GAISRO GESINIMO DARBAMS NESUTRUKDĖ

Prieštaringų vertinimų žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose sulaukė 2021 m. liepos 22 d. Seredžiaus seniūnijos Spruktų kaime kilęs gaisras, kurio metu sudegė du garažai ir malkinė. Visuomenės susirūpinimą sukėlė tiek rajoninėje, tiek respublikinėje žiniasklaidoje skelbiama informacija, kad Juodaičių ugniagesių komanda nesugebėjo užgesinti gaisro dėl automobilio gedimo, kuris užblokavo kelią ir kitiems į pagalbą atvykusiems ugniagesiams. Atsižvelgdamas į tai, Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas Vaidas Vaičiukynas atsakingai pabrėžia, kad tokia informacija klaidina visuomenę ir neatitinka tikrovės

Plačiau »

JURBARKAS IR LICHTENBERGAS APSIKEIS DRAUGYSTĖS SUOLELIAIS

2020 metais Lichtenbergo (Berlynas) taryba nusprendė, kad būtina atkreipti visuomenės dėmesį į miestus partnerius, ir suorganizavo konkursą, kurį laimėjo menininkai Robertas Patcas (Robert Patz) bei Hansas Jorgas Pochmanas (Hans-Jörg Pochmann). Jie pasiūlė septyniems su Lichtenbergu susigiminiavusiems miestams (Hajnuvkai (su kuria ir Jurbarkas 2019 metais pasirašė sutartį), Hanojui (Vietnamas), Jurbarkui, Karaliaučiui (Kaliningradui), Maputo (Mozambikas), Varšuvai ir Vienai) apsikeisti suoleliais. 
Plačiau »

DĖL PARAMOS MAISTO PRODUKTAIS IR HIGIENOS PREKĖMIS

Rugpjūčio mėnesį maisto produktai ir higienos prekės bus dalinamos nuo 2021 m. rugpjūčio 17 d.:

Plačiau »

KVIEČIAME TEIKTI PRAŠYMUS DĖL NEMOKAMO MOKINIŲ MAITINIMO BEI PARAMOS MOKINIO REIKMENIMS ĮSIGYTI

Jurbarko rajono savivaldybės administracija primena, kad nuo liepos 1 d. šeimos gali teikti prašymus dėl nemokamo mokininių maitinimo mokykloje bei paramos mokinio reikmenims įsigyti.

Plačiau »

JURBARKO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIAMŲ DERYBŲ BŪDU PERKA VIENO KAMBARIO IR DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTUS

Jurbarko rajono savivaldybės administracija projekto „Socialinio būsto plėtra Jurbarko rajono savivaldybėje“ įgyvendinimo metu numato įsigyti 2 vieno kambario ir 2 dviejų kambarių butus.

Plačiau »

PARAMA MAISTO PRODUKTAIS IR HIGIENOS PREKĖMIS

Maisto produktai ir higienos prekės bus dalijamos nuo 2021 m. birželio 16 d.:

Plačiau »

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook