Savivaldybė informuoja

Savivaldybė informuoja

Skalvijos vaikų globos ateitis priklausys ne tik nuo savivaldybės (2)

Jurbarko rajono savivaldybės vadovų iniciatyva balandžio 3 d. buvo surengtas susitikimas su Viešvilėje esančių Skalvijos vaikų globos namų vadovais ir darbuotojais, siekiant išgirsti jų lūkesčius dėl Skalvijos vaikų globos namų savininko teisių ir pareigų perėmimo iš LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kuriam 2018 m. kovo 29 d. posėdyje pritarė Jurbarko rajono savivaldybės taryba.

(Plačiau...)

Jurbarkų seniūnijoje skelbiami seniūnaičio rinkimai

Jurbarkų seniūnijoje skelbiami seniūnaičio rinkimai.

Plačiau »

Svarbi informacija nuomojantiems būstą ir jo laukiantiems

Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymas numato, kad paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti gaunantys asmenys (socialinio būsto nuomininkai), jų šeimos nariai ir gyventojai, pageidaujantys gauti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti (įrašyti į asmenų ir šeimų, turinčių teisę paramą būstui išsinuomoti sąrašą) bei jų šeimos nariai privalo turimą turtą ir gautas pajamas deklaruoti kiekvienais metais, Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka.

Plačiau »

Savivaldybė sutiko perimti Skalvijos vaikų globos namų savininko teises ir pareigas

Kovo 29 dienos Jurbarko rajono savivaldybės tarybos posėdyje daugiausia diskusijų tarybos nariams sukėlė klausimas susijęs su ne vienerius metus Lietuvoje vykstančia institucine vaikų globos įstaigų pertvarka, t. y. ilgus metus atidėliotas ir nespręstas klausimas dėl Skalvijos vaikų globos namų savininko teisių ir pareigų perėmimo iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Plačiau »

Aktualiausi klausimai miesto gyventojams – vandens kokybė, kiemai ir gatvių apšvietimas

Visą kovo mėnesį trukęs Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitų pristatymas bendruomenėms buvo baigtas kovo 26 d. Jurbarko miesto seniūnijos salėje vykusiame susitikime su gyventojais ir bendruomenių atstovais.

Plačiau »

Savivaldybės veiklos ataskaitos pristatytos Girdžių, Jurbarkų ir Šimkaičių seniūnijų bendruomenėms

Tęsiant Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitų pristatymus bendruomenėms, susitikimai su gyventojais šią savaitę buvo surengti Girdžių, Jurbarkų ir Šimkaičių seniūnijose.

Plačiau »

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2018 m. kovo 29 d. posėdžio darbotvarkė

1.            Dėl savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkės.

2.            Dėl Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos 2017 metų veiklos ataskaitos.

3.            Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2013 m. gegužės 30 d. sprendimo Nr. T2-163 „Dėl viešosios įstaigos Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro teikiamų paslaugų įkainių patvirtinimo“ pakeitimo.

4.            Dėl pritarimo projektui „Panemunių turistinio sūrio kelio aktualizavimas“.

5.            Dėl pritarimo projektui „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Jurbarko mieste“.

Plačiau »

Jurbarko rajono savivaldybė skelbia nekilnojamojo turto pardavimo aukcioną

Gamybinis pastatas, plotas 952,74 kv. m, pastatas skardinis, 1 aukšto, 0,3455 ha žemės sklypas išnuomojamas, Ežero g. 11, Kauno m., Kauno m. sav. Pradinę nekilnojamojo turto pardavimo kainą sudaro pradinė nekilnojamojo turto pardavimo kaina 27 360,00 eurų plius žemės sklypo formavimo išlaidos – 1 216,40 eurų, iš viso – 28 576,40 eurų.

Plačiau »

Pakeistos Smalininkų miesto teritorijos ribos

2017 m. rugpjūčio 23 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė priėmė nutarimą Nr. 698 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės gyvenamųjų vietovių pavadinimų pakeitimo, gyvenamųjų vietovių nustatymo, panaikinimo, teritorijų ribų nustatymo ir pakeitimo“. Atkreipiame gyventojų dėmesį, kad  šiuo nutarimu pakeistos Smalininkų miesto teritorijos ribos – į Smalininkų miesto teritoriją pateko šios gatvės, kurios anksčiau priklausė Smalininkų kaimui:

Plačiau »

UAB „Presto durpės“ neatsisako ketinimų, nors tam nepritarta (14)

UAB „Presto durpės“ toliau siekia išgauti durpes Dainių miške ir Jurbarko r. savivaldybei yra pateikę derinti Dainių durpių telkinio naudojimo (kasybos-rekultivavimo) projektą. Savivaldybė atsisakė derinti šį projektą ir gavo bendrovės advokatų raštą „Dėl žemės gelmių naudojimo projekto derinimo”, kuriame išdėstomas ultimatyvus reikalavimas „įvertinti savo pozicijos nepagrįstumą ir suderinti žemės gelmių naudojimo projektą“.

(Plačiau...)

Eržvilke gyventojai akcentavo kelių ir atliekų tvarkymo problemas (0)

Tęsiant Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitų pristatymą bendruomenėms, kovo 19 d. susitikimai su gyventojais surengti Eržvilko seniūnijoje – Rutkiškių bendruomenės namuose ir Eržvilko kultūros centre.

(Plačiau...)

Seniūnijose pristatytos savivaldybės 2017 metų veiklos ataskaitos (0)

Prasidėjo beveik visą kovo mėnesį truksiantis Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitų pristatymas bendruomenėms. Pirmieji susitikimai jau įvyko Viešvilės, Smalininkų, Seredžiaus ir Juodaičių seniūnijose. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook