Savivaldybė informuoja

Savivaldybė informuoja

Vasaros stovykla suvienijo Jurbarko ir Ukrainos vaikus (0)

Rugpjūčio 16 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius lankėsi Jurbarko viešojoje bibliotekoje, kur susitiko su vaikų vasaros stovyklos „Jurbarko vasarotojai 2022“ organizatoriais ir dalyviais.

(Plačiau...)

Rajono meras Skirmantas Mockevičius kviečia į krašto šventę! (0)

Mieli Jurbarko krašto žmonės ir miesto svečiai,

(Plačiau...)

Dėl Afrikinio kiaulių maro rajone skelbiama ekstremali situacija (2)

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus rugpjūčio 10 d. įsakymu Nr. O1-983 Jurbarko rajone paskelbta savivaldybės lygio ekstremalioji situacija.

(Plačiau...)

Kviečia nemokamai plaukti baidarėmis (0)

Jurbarko krašto šventės dalyvius kviečiame į „Linksmąjį plaukimą baidarėmis“ Mituvos upe, kuris vyks rugpjūčio 20 d. nuo 10 val. iki 15 val. Ši NEMOKAMA pramoga suteiks įsimintinų akimirkų tiek mažiems, tiek dideliems šventės dalyviams.

(Plačiau...)

Kultūros vertybes saugos Marius Jakelaitis (1)

Rugpjūčio 1 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriuje darbą pradėjo jurbarkietis Marius Jakelaitis. 

(Plačiau...)

Artėja Jurbarko šventė - pristato programą (1)

Jau greitai Jurbarko mieste ims šurmuliuoti tradicinė Jurbarko krašto šventė – kaip visuomet ryški ir kupina tikrų įspūdžių. Šiemet ji skirta žymios dailininkės, savamokslės tapytojos, miniatiūrininkės Lidijos Meškaitytės metams Jurbarko rajone paminėti.

(Plačiau...)

ŽINUTĖ IŠ DANGAUS: ORO BALIONAS SIŲS PRIMINIMĄ RŪŠIUOTI PLASTIKĄ IR KITAS ATLIEKAS (0)

Visame pasaulyje liepos mėnuo yra mėnuo be plastiko. Lietuvoje šis mėnuo bus pažymėtas pirmuoju pakilimu karšto oro baliono, kuris siųs priminimą apie būtinybę rūšiuoti plastiką, popierių, stiklą ir kitas perdirbamas medžiagas. 

(Plačiau...)

SKUBA Į PAGALBĄ PRIKAUPUSIEMS DAIKTŲ – SENĄ ŠALDYTUVĄ AR KITĄ BUITINĘ TECHNIKĄ NUO ŠIOL NEMOKAMAI IŠVEŠ IŠ BET KURIOS LIETUVOS VIETOS (0)

Viename Europos namų ūkyje šiuo metu vidutiniškai yra sukaupta apie 5 kg nebereikalingų elektronikos prietaisų vienam asmeniui, skelbia elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacijas vienijanti tarptautinė asociacija  „WEEE Forum“. Gera žinia Lietuvos gyventojams – nuo šiol nemokamą senos elektronikos ar buitinės technikos išvežimą galima užsisakyti visoje Lietuvoje.

(Plačiau...)

Pasveikino šimtametę Antaniną Iliuvienę (0)

Liepos 11 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius su Socialinės paramos skyriaus vedėja Laima Gardauskiene lankėsi Seredžiaus senelių globos namuose ir pasveikino Antaniną Iliuvienę, sulaukusią  garbingo 100 metų jubiliejaus.  

(Plačiau...)

Nuo liepos 9 d. Jurbarko mieste - naujas autobuso maršrutas (2)

Informuojame, kad nuo liepos 9 d. (šeštadieniais) pradeda kursuoti miesto autobusas nauju maršrutu 2A. Jurbarko miesto ir jo mikrorajonų (Naujamiesčio, Kalnėnų, Sodų ir Miškininkų gatvės) bei Jurbarkų gyventojų patogumui autobusas kursuos pro Jurbarko turgų, prie kurio (Nemuno g. 10) įrengta nauja autobusų sustojimo vieta.

(Plačiau...)

Informacija apie birželio 30-ąją savivaldybės tarybos priimtus sprendimus (0)

Birželio 30 d. vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje iš viso buvo priimti 25 sprendimai rajono gyventojams aktualiais klausimais. Posėdyje patvirtintas Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2022 metų antrojo pusmečio darbo planas, kiti aktualūs teisės aktai, susiję su sklandžiu Tarybos darbo organizavimu.

(Plačiau...)

Valstybės dienos renginiai Jurbarke (programa) (0)

Liepos 6 d. minime Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną. 21 val. jau keturioliktą kartą kartu su viso pasaulio lietuviais giedosime „Tautišką giesmę“. Šiais metais ji bus giedama už solidarumą, susitelkimą ir pasitikėjimą vieni kitais. Dabar mūsų solidarumas ypatingai svarbus padedant ukrainiečiams apginti savo šalį. Esame tikri, kad mintimis ir veiksmais palaikote solidarumo dvasią, todėl kviečiame prisijungti prie „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ iniciatyvos ir drauge garsiai ištarti – „Solidarūs – mes stiprūs“.

(Plačiau...)

Kviečia švęsti valstybės dieną ir giedoti tautišką giesmę (renginių programa) (0)

Liepos 6 d. minėsime Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną. 21 val. jau keturioliktą kartą kartu su viso pasaulio lietuviais giedosime „Tautišką giesmę“. 

(Plačiau...)

Nemune vanduo vėl švarus (0)

Birželio 21 d. Nemuno upės prie Jurbarko vandens kokybė neatitiko higienos normos reikalavimų, keliamų maudyklų vandens kokybei.

(Plačiau...)

Nuo liepos 1 d. šeimos gali teikti prašymus dėl nemokamo mokinių maitinimo mokykloje ir paramos mokinio reikmenims (0)

Jeigu priešmokyklinukų, pirmokų ir antrokų tėvai, globėjai ar bendrai gyvenantys asmenys nori, kad vaikui būtų skirta ir kita socialinė parama mokiniams (parama mokinio reikmenims įsigyti), dėl šios paramos skyrimo jie turi teikti prašymą gyvenamosios vietos seniūnijai, o skiriant paramą yra vertinamos gaunamos šeimos pajamos.

(Plačiau...)

Savivaldybė kelia rankas - baseino greičiausiai nebus (0)

Naujos Jurbarko autobusų stoties statyba bei vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklų rekonstravimo ir statybos darbai Jurbarko pramoniniame rajone – vieni iš stambiausių ir reikšmingiausių objektų, kuriuos šiuo metu sėkmingai vysto Jurbarko rajono savivaldybė. 

(Plačiau...)

Vyks savivaldybės tarybos posėdis (0)

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2022 m. birželio 30 d. posėdis vyks Savivaldybės didžiojoje salėje ir bus tiesiogiai transliuojamas Savivaldybės interneto svetainėje bei „YouTube“ paskyroje.

(Plačiau...)

Nemuno vanduo vėl pavojingas (0)

Birželio 21 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Mituvos užtvankos (Dainių k., Jurbarkų sen., Jurbarko r.), Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas) ir Greičių karjero (Greičių k., Jurbarkų sen., Jurbarko r.).

(Plačiau...)

Jurbarko r. garbės piliečio regalijos bus įteiktos JAV senatoriui Ričardui J. Durbinui (0)

Birželio 27 d. 13.30 val. Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados rezidencijoje Vilniuje Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška įteiks Jurbarko rajono Garbės piliečio regalijas (ženklą) Jungtinių Amerikos Valstijų, Ilinojaus valstijos senatoriui Ričardui Juozapui Durbinui (Richard Joseph Durbin).

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook