Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

2021 METAIS SUTVARKYTI SENIŪNIJŲ KELIAI (GATVĖS) IR TAKAI

2021 METAIS SUTVARKYTI SENIŪNIJŲ KELIAI (GATVĖS) IR TAKAI

2021 metais Savivaldybės tarybos sprendimais buvo paskirstytos Jurbarko rajono savivaldybei tais metais skirtos Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšos – 1 389,4 tūkst. eurų. Iš šios sumos: 995,9 tūkst. eurų buvo skirta kelių tiesimui, rekonstravimui, kapitaliniam remontui, pėsčiųjų ir dviračių takų bei apšvietimo įrengimui, inžinerinėms paslaugoms. Likusieji 393,5 tūkst. eurų – Savivaldybės kelių priežiūrai, paprastajam remontui, inventorizavimui.

„Mūsų rajono keliai asfaltuojami griežtai laikantis savivaldybės tarybos patvirtino eiliškumo, kuris buvo derinamas su vietos bendruomene. Todėl ir toliau, planuodami vietinės reikšmės kelių tvarkymo darbus, glaudžiai bendradarbiausime su seniūnaičiais, seniūnais, nes jie geriausiai mato ir žino, kurio kelio tvarkymui reikia skirti aukščiausią prioritetą“, – sako Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

 
Pasak Savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiojo inžinieriaus Rimanto Gunčio, Savivaldybės keliai (gatvės) yra sėkmingai tvarkomi pagal 2020 m. Savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T2-190 patvirtintą Jurbarko rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių (gatvių) tiesimo, rekonstravimo ir remonto 2021 – 2023 metų planą.
 
2021 metais išasfaltuota Seredžiaus seniūnijos Motiškių kaimo Motiškių gatvės dalis (740 m, II etapas), Viešvilės seniūnijos Ridelkalnio kaimo Ridelkalnio gatvė (615 m), Šimkaičių seniūnijos Paulių kaimo Žvejų gatvė (731 m), Šimkaičių miestelio Bebirvyčio gatvė (360 m), Skirsnemunės kaimo Kalno gatvė (735 m), Eržvilko seniūnijos Lybiškių kaimo Kubiliškės gatvė (700 m).
 
Įgyvendinti kiti projektai: Šimkaičių miestelyje įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas (147 m) vedantis link paminklo žuvusiems partizanams. Įrengti dviračių stovai, šiukšliadėžės, suoliukai. Darbai atlikti už 28,7 tūkst. eurų sumą. 26,3 tūkst. eurų skirta iš Kelių priežiūros ir plėtros programos, o 2,4 tūkst. eurų – iš Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto. Jurbarkų seniūnijos Rotulių kaimo Šermukšnių ir Pėsčiųjų tako gatvėse nutiestas šaligatvis (403 m) ir įrengtas naujas apšvietimas. Darbai atlikti už 52,3 tūkst. eurų sumą. 48,9 tūkst. eurų skirta iš Kelių priežiūros ir plėtros programos, o 3,4 tūkst. eurų – iš Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto.
 
2021 metais visose rajono seniūnijose taip pat atlikti šie kelių priežiūros ir remonto darbai: kelių su žvyro danga greideriavimas (priežiūra), kelių su asfalto danga išdaužų užtaisymas, kelių (gatvių) horizontalusis ženklinimas, vandens pralaidų remontas.
 
Pasak Savivaldybės administracijos Infrastuktūros ir skyriaus vedėjos Jolantos Šeflerienės, 2022 metais iš Kelių priežiūros ir plėtros programos tikimasi gauti daugiau lėšų Savivaldybės keliams. Šiuo metu ruošiami dokumentai, techniniai darbo projektai, nustatomas darbų atlikimo eiliškumas, kuris bus pateiktas tvirtinti Savivaldybės tarybai.

jurbarkas.lt inform.

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook