Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aptarta susisiekimo plėtra

Aptarta susisiekimo plėtra (0)

2022-09-19

Rugsėjo 16 d. savivaldybėje surengtas pasitarimas su Susisiekimo ministerijos, Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir Vandens kelių direkcijos atstovais, kuriame aptarti Jurbarko mieste ir rajone esančių valstybinės ir vietinės reikšmės kelių infrastruktūros gerinimo ir saugaus eismo priemonių diegimo klausimai, kalbėta apie Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukos ir šalia jos esančio uosto plėtros galimybes.

Susisiekimo viceministras Mindaugas Tarnauskas pristatė Susisiekimo ministerijos iniciatyvas dėl Nacionalinės dviračių ir pėsčiųjų takų infrastruktūros, ir pakvietė merą Skirmantą Mockevičių rugsėjo 21 d. atvykti į Susisiekimo ministerijos organizuojamą Nacionalinės dviračių ir pėsčiųjų takų infrastruktūros plėtros schemos pristatymą.

 
Susitikime diskutuota apie galimybę rekonstruoti Jurbarko miesto Vydūno gatvę, kuria vyksta itin intensyvus sunkiasvorio transporto eismas. Sutarta ir toliau tęsti diskusijas šiuo klausimu, organizuojant atskirus susitikimus su atsakingais specialistais.

Dėmesys atkreiptas ir į vietinės reikšmės kelius, jų remonto eiliškumo reglamentavimą, naujų objektų vertinimą.

VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius informavo, kad iki 2024 metų Jurbarko rajone planuojama sutvarkyti 15 valstybinės reikšmės keliuose esančių pavojingų pėsčiųjų perėjų. Projektavimo darbai jau yra nupirkti 8 perėjoms. 
 
AB Vidaus vandens kelių direkcijos generalinis direktorius Vladimiras Vinokurovas informavo, kad 2023 metais laivybos entuziastų laukia ilgai lauktas patogumas – mobilios kuro laikymo talpyklos (degalų stotelės), iš kurių pasipildyti benzino ar dyzelino bus galima neišlipus iš katerio.

Dešimt tonų degalų talpinanti stotelė bus įrengta ir Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukoje.

Dar viena gera žinia ta, jog pritarta ir Susisiekimo ministerijos vykdomai ilgalaikės laivybos Nemunu atnaujinimo programai (studijai), kurioje numatytos priemonės ekonomiškai efektyviai ir darniai keleivinio ir krovininio vidaus vandenų transporto sistemai sukurti.

jurbarkas.lt inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook