Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Baigta gimnazijos renovacija

Baigta gimnazijos renovacija (1)

2022-05-06

Baigti Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos pastato energetinio efektyvumo didinimo darbai, kuriuos vykdė UAB „Vilungės statyba“. Siekiant sumažinti suvartojamos energijos sąnaudas, apšiltintos išorinės pastato sienos, cokolis (atlikta jų apdaila), pakeistos šildymo ir patalpų apšvietimo sistemos (įrengtas LED apšvietimas). Pirmame ir trečiame pastato aukštuose įrengti neįgaliesiems pritaikyti sanitariniai mazgai. Bendra atnaujinimo darbų vertė – 749 101,68 Eur.

„2020 metų birželį pradėti darbai neapsiėjo be trukdžių – dėl laukiamų sprendinių iš projektuotojų buvo sustabdyti pastato cokolio šiltinimo ir kiti darbai. Tam įtakos turėjo ir COVID-19 ligos protrūkiai, dėl kurių vėlavo statybinių medžiagų tiekimas į objektą, brango ir statybinės medžiagos. Šiandien džiaugiamės, kad gimnazijos pastatas yra atnaujintas.

 
Tikslinant pastato energetinio efektyvumo didinimo projektą taip pat suprojektuoti aplinkos gerbūvio bei estetinio vaizdo darbai.

Sekančiu etapu numatyta atnaujinti pagrindinius gimnazijos pastato laiptus ir lauko turėklus, įrengti takus priešais pagrindinį įėjimą.

Projektas šiems darbams atlikti jau yra parengtas, todėl artimiausiu metu bus kreipiamasi į Savivaldybės tarybą dėl finansavimo skyrimo“, – gegužės 6 d. susitikime su rangovais ir gimnazijos atstovais sakė Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys.

jurbarkas.lt inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook