Dalina rūšiavimui skirtus konteinerius

Dalina rūšiavimui skirtus konteinerius (0)

2019-09-04

Jurbarko savivaldybė pradėjo dalinti individualius konteinerius pakuočių atliekoms. 

Konteineriai įsigyti pagal Dotacijos teikimo sutartį, sudarytą su Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra, bei Gamintojų ir importuotojų organizacijų lėšomis.

Individualių namų savininkams, iki šiol neturėjusiems nei vieno konteinerio, skirto pakuočių atliekoms, bus pateikiamas 1 konteinerių komplektas. Komplektą sudarys 240 l konteineris popieriaus, plastiko ir metalo atliekoms bei 120 l konteineris stiklo atliekoms. Konteinerius gyventojams pateiks UAB „Jurbarko komunalininkas“ atstovai.

Savivaldybė primena, kad gyventojai, norintys gauti pakuočių atliekų surinkimo konteinerius, gali registruotis savo gyvenamosios teritorijos seniūnijoje arba užpildydami anketą internete https://forms.gle/GkadapLHMij4Mtgx7. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, tikslų gyvenamosios vietos adresą ir kontaktinius duomenis. Pagal šiuos duomenis konteineriai gyventojams bus pristatyti visiškai nemokamai.

Gaminių ir pakuočių atliekų tvarkymo sąnaudos neįtraukiamos į gyventojų mokamą rinkliavą už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą, t. y. gyventojams šių atliekų surinkimas ir tvarkymas yra nemokamas.

jurbarkas.lt ir „Šviesos“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook