Dėl Jurbarko rajono ūkininkų sąjungos pirmininko paskelbtos kl...

Dėl Jurbarko rajono ūkininkų sąjungos pirmininko paskelbtos klaidinančios informacijos

Šių metų lapkričio 27 d. laikraščio „Šviesa“ Nr. 90 (8411) straipsnyje „Protestas: miesto gatvėmis riedėjo ūkininkų traktoriai“ rašoma: „Ūkininkas (R. Jovarauskas) tikino, kad tiek jį, tiek jo kolegas nemaloniai nustebino vietinė valdžia ir institucijos – palaikymo išsakomoms idėjoms ir pagalbos įgyvendinant protesto akciją nesulaukta. Atvirkščiai, gavome pasirašyti dokumentą, kur, jei tik kas, grasinama baudžiamąja atsakomybe, įsipareigojame atlyginti nuostolius“. „Su rajono meru Skirmantu Mockevičiumi taip pat susitiksime miesto pakraštyje. Norėjome tai padaryti prie savivaldybės, bet nesulaukėme pritarimo“, – sakė R. Jovarauskas“.

Jurbarko rajono savivaldybė informuoja, kad ši informacija yra klaidinanti: Ūkininkų sąjungos pirmininkas R. Jovarauskas Jurbarko rajono savivaldybės administracijai iš anksto pateikė savo parengtą traktorių judėjimo miesto gatvėmis grafiką, kuris buvo suderintas be pastabų ar koregavimo. R. Jovarauskas asmeniškai informavo merą apie vyksiančią protesto akciją ir paprašė atvykti į susitikimą Algirdo gatvėje. Meras pritarė akcijai ir sutiko atvykti į R. Jovarausko nurodytą vietą. Jokios pagalbos nebuvo prašoma. Siūlymų susitikimą rengti savivaldybėje nei R. Jovarauskas, nei kiti akcijos dalyviai nėra išreiškę nei raštu, nei žodžiu.

Savivaldybės meras ir administracija dar kartą patvirtina, kad remia Lietuvos ūkininkų sąjungos reikalavimus ir jiems pritaria.

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook