Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Dovana gimtajai kalbai – Lietuvių kalbos dienos

Dovana gimtajai kalbai – Lietuvių kalbos dienos (0)

2022-01-24

Valstybinė lietuvių kalbos komisija kviečia bendruomenes, įstaigas ir organizacijas 2022 m. vasario–gegužės mėn. surengti Lietuvių kalbos dienas. Jau septintąjį kartą vyks akcija, kuria siekiama didinti lietuvių kalbos prestižą.

Jurbarko rajono savivaldybė kviečia visus dalyvauti Valstybinės lietuvių kalbos komisijos inicijuojamoje akcijoje ir organizuoti renginius, skirtus lietuvių kalbai bei ją puoselėjusioms ir puoselėjančioms asmenybėms.

Vasario viduryje Valstybinės lietuvių kalbos komisijos interneto svetainėje www.vlkk.lt bus paskelbtas visos šalies renginių planas, o Jurbarko krašto Lietuvių kalbos dienų renginių planą taip pat bus galima rasti savivaldybės interneto svetainės www.jurbarkas. lt skyriuje „Valstybinė kalba“. Taip pat šiame skyriuje jau pateikta šiek tiek platesnė informacija apie akciją.

Įstaigos, organizacijos, bendruomenės ar klubai, ketinantys rengti lietuvių kalbos populiarinimo renginį (ar renginius) ir pageidaujantys registruotis, turėtų iki 2022 m. vasario 3 d. savivaldybei pateikti (atsiųsti el. paštu antanas.gvildys@jurbarkas. lt) informaciją, kurioje būtų nurodyta: įstaigos pavadinimas ir adresas, lietuvių kalbai skirtų renginių pavadinimai ir datos.

Mūsų tauta yra verta gražios lietuvių kalbos, o ši kalba privalo būti stipri ir gerai žinoma pasaulio kalbų šeimoje.

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausiasis specialistas Antanas GVILDYS« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook