Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Galimam savavaldžiavimui įvertinti pasitelktos visos teisinės...

Galimam savavaldžiavimui įvertinti pasitelktos visos teisinės priemonės

Liepos 12 d. Jurbarko rajono savivaldybės specialistai kartu su Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Jurbarko skyriaus darbuotojais dalyvavo Klaipėdos teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros departamento Teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriaus surengtoje apžiūroje, kurios metu, įvertinus visas aplinkybes, bus pateikta informacija savivaldybei dėl vietos gyventojo kioskų pastatymo ant valstybinės žemės teisėtumo.

Įvertinimo dėl kioskų pastatymo teisėtumo savivaldybės administracija į minėtą tarnybą kreipėsi tam, kad pateiktų savo įvertinimą kioskų pastatymo teisėtumo ir rajono savivaldybė galėtų imtis tolimesnių veiksmų, siekiant, kad matomoje vietoje pastatyti statiniai būtų nukelti, o galimai neteisėtus veiksmus atlikę asmenys nubausti.

Jurbarko rajono savivaldybės administracija Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūrai apskundė rajono policijos komisariato sprendimą, kuriuo atsisakoma pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimo savavaldžiavimo.

Savivaldybės administracija pagal kreipimąsi jau yra gavusi atsakymą iš Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Jurbarko skyriaus. Jame rašoma, kad kioskų savininkas raginamas geranoriškai iki liepos 20 d. pašalinti valstybinės žemės nuomos sutarties pažeidimus. „Komercinės paskirties objektų teritorijoje teisės aktais nėra numatyta galimybė sandėliuoti kilnojamuosius daiktus – kioskus. Kitu atveju Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, kaip valstybinės žemės patikėtinė, kreipsis į teismą dėl nuomos sutarties sąlygų pažeidimo pašalinimo su prašymu įpareigoti nuketi nuomojamos daiktus, kurių laikymo – sandėliavimo nenumato nuomos sutartis, ir pagal poreikį – į antstolį dėl prievartinio teismo sprendimo įgyvendinimo“, – rašoma Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Jurbarko skyriaus rašte.

Jeigu statiniai būtų pastatyti ant žemės, kurią patikėjimo teise valdo savivaldybė, šie būtų buvę nuvežti nedelsiant. Jurbarko rajono savivaldybė visada reagavo ir reaguos į galimus savavaldžiavimo atvejus ir juos aiškinsis bendradarbiaudama ir kitomis institucijomis, nepažeidžiant kompetencijos ribų bei teisės aktų suteiktų įgalinimų.

Jurbarko rajono savivaldybė

Užsak. Nr. 768.

Komentarai

Prašome prisijungti Logan arba registrieren norėdami komentuoti.

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook