Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ieškantiems darbo Jurbarke - didesnės galimybės jau šiemet

Ieškantiems darbo Jurbarke - didesnės galimybės jau šiemet (0)

2022-01-24

Užimtumo tarnybos Klaipėdos departamento direktorė Jurgita Petraitienė, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Kai registruotas nedarbas – vienas didžiausių šalyje, būtina ieškoti papildomų priemonių jam mažinti. Užimtumo tarnybos Klaipėdos departamento direktorė Jurgita Petraitienė susitiko su Jurbarko rajono savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi. Pasirašytas bendradarbiavimo stiprinimo veiksmų planas 2022-iesiems.

Jurbarko rajono savivaldybėje registruotas nedarbas praėjusiais metais siekė 17 proc., o sausio pradžioje  –  14,8 proc. Pirmosiomis metų dienomis Užimtumo tarnybos rajono skyriuje buvo registruoti 2124 bedarbio statusą turintys asmenys, iš kurių  –  714 ilgalaikiai, o vyresni nei 50-ties – 1025.

 
„Didžiausias dėmesys šiais metais bus skiriamas kaimiškose vietovėse gyvenančių asmenų užimtumui skatinti. Kartu su savivalda ir darbdaviais bus sprendžiamos susisiekimo problemos. Taip pat numatomi įvairaus formato susitikimai su darbo ieškančiais asmenimis ir socialiniais partneriais“,  –  sakė J. Petraitienė.
 
Veiksmų plane numatomi dažnesni Užimtumo tarnybos, Jurbarko rajono savivaldybės atstovų ir seniūnų susitikimai. Taip siekiama aptarti gyventojų užimtumo problemas ir numatyti priemones, galinčias padėti didinti gyventojų užimtumą. Seniūnijose darbo ieškantiems asmenims bus teikiamos individualios ar grupinės konsultacijos.
 
Organizuojamų renginių metu Užimtumo tarnybos atstovai, savivalda ir darbdaviai ne tik pristatys laisvas darbo vietas, bet ir skatins verslumą. Darbo ieškantys asmenys bus informuojami ir apie mokymosi galimybes.
 
Šioje savivaldybėje įgyvendinimas Užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims modelis. Jis paremtas bendradarbiavimo su savivalda principu.
 
Ilgalaikiams bedarbiams teikiamos kompleksinės paslaugos: individualios psichologo konsultacijos, finansinio raštingumo mokymai, priklausomybių konsultanto paslaugos.

jurbarkas.lt inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook