Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarke Dariaus ir Girėno gatvėje modernizuotas apšvietimas

Jurbarke Dariaus ir Girėno gatvėje modernizuotas apšvietimas

2019 m. balandžio 26 d. Jurbarko rajono savivaldybė pasirašė rangos darbų viešojo pirkimo-pardavimo sutartį su AB „Klaipėdos energetika“ dėl Jurbarko miesto gatvių apšvietimo tinklų modernizavimo darbų. 

Gyventojai jau pastebėjo, kad moderniai apšviesta pagrindinė Jurbarko miesto gatvė tapo gerokai šviesesnė, tamsiu paros metu  saugesnė  vairuotojams ir pėstiesiems. Nauji modernūs LED šviestuvai yra apie 50 proc. efektyvesni už seno tipo šviestuvus, turi kitų pranašumų – jų eksploatacijos laikas yra ilgesnis, apšvietimo spalvos ryškesnės, lempos pasižymi mažesne šviesos tarša.

Ypatingas dėmesys buvo skirtas pėsčiųjų perėjoms – jos pažymėtos LED signaliniais-mirksinčiais specialiais pėsčiųjų perėjų šviestuvais, kurie iš tolo įspėja bei atkreipia vairuotojų dėmesį. Šviestuvai sumontuoti 14-oje pėsčiųjų perėjų ant apšvietimo atramų 4-5 metrų aukštyje nuo žemės paviršiaus.

„Šis projektas – ilgai brandinta idėja. Mūsų tikslas – visame Jurbarko rajone pertvarkyti  gatvių apšvietimą“, – priimdamas atliktus darbus  pažymėjo Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Šiuo metu daug kalbama apie klimato kaitą ir tvarų gamtos išteklių valdymą. Įrengdama modernų Jurbarko miesto gatvių apšvietimą, rajono savivaldybė taip pat  prisideda prie  efektyvesnio energijos išteklių naudojimo.

Tarybos ir mero sekretoriatas

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook