Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarke lankėsi Izraelio ambasadorius

Jurbarke lankėsi Izraelio ambasadorius (0)

2022-03-30

Kovo 30 d. Jurbarke su oficialiu vizitu lankėsi nepaprastasis ir įgaliotasis Izraelio valstybės ambasadorius Lietuvoje Yossef Levy. Ambasadoriaus vizitas prasidėjo Jurbarko viešojoje bibliotekoje, kur garbingą svečią priėmė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius kartu su šios įstaigos direktore Rasida Kalinauskiene.

Meras Ambasadoriui pristatė ankščiau bibliotekoje vykdytas veiklas, susijusias su žydų tautos istorija ir kultūra, išreiškė norą toliau tęsti bendradarbiavimą su Izraelio Valstybės ambasada įgyvendinant projektą „Izraelio kinas tavo mieste“, kalbėjo apie galimybę Jurbarko rajono mokiniams išvykti į Izraelį susipažinti su šios šalies istorija, kultūra, pabendrauti su bendraamžiais.

Meras Skirmantas Mockevičius pakvietė Ambasadorių pasivaikščioti istorine Kauno gatve, supažindino jį su čia išlikusiu žydų kultūriniu paveldu, aprodė Sinagogų aikštės memorialą, skirtą Jurbarko žydų bendruomenei atminti. Ambasadoriaus vizitas Jurbarke baigėsi apsilankymu senosiose žydų kapinėse ir skulptoriaus Vinco Grybo memorialiniame muziejuje.

jurbarkas.lt inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook