Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarko rajono savivaldybės mero ir administracijos direktorė...

Jurbarko rajono savivaldybės mero ir administracijos direktorės PRANEŠIMAS

Jurbarko rajono savivaldybės

mero ir administracijos direktorės

PRANEŠIMAS

2018-08-13

SAVIVALDYBĖS VADOVAI NEPASIDUOS SPAUDIMUI ELGTIS NETEISĖTAI

2018 m. rugpjūčio 11 d. laikraštyje „Šviesa“ pasirodžiusiame straipsnyje „Vandenų“ direktoriaus konkursas išardė koaliciją“ remiamasi TS-LKD frakcijos pirmininko pranešimu spaudai, kurio originalą koalicijos partneriai gavo tik rugpjūčio 13 d., jau po publikavimo, ir kuriame įvardintais teiginiais ir komentarais bandoma diskredituoti rajono savivaldybės vadovų veiksmus nepateikiant jokių teisinių argumentų.

Tokiais pareiškimais ir nepagrįstais kaltinimais TS-LKD frakcijos vadovas Daivaras Rybakovas, matyt, tikisi priversti Jurbarko rajono savivaldybės vadovus brutaliai kištis ir įtakoti konkursų komisijų sprendimus, nors to neleidžia galiojantys teisės aktai ir konkursų organizavimo nuostatai, kai atrankas laimi ne TS-LKD partijai priklausantys ar jiems simpatizuojantys asmenys.

Lietuvos Respublikos Lygių teisių kontrolieriaus rašte aiškiai ir nedviprasmiškai išaiškinta, kad negalima skirstyti ir vertinti pretendentus ar kandidatūras pagal priklausomybę vienai ar kitai partijai. To nedarėme, nedarome ir nedarysime.

Mūsų nebestebina šioje kadencijoje bene trečias TS-LKD frakcijos vadovo Daivaro Rybakovo pareiškimas, kuris, kaip ir prieš tai buvę, nėra pagrįstas jokiais teisės pažeidimais. Todėl ir šį pareiškimą kol kas priimame kaip emocionalią nepasitenkinimo išraišką ir ateityje nesirengiame konkursuose dalyvaujančių asmenų kompetenciją ar gebėjimus vertinti pagal partinius principus, pageidavimus ar lūkesčius.

Kokia bus Jurbarko rajono savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos sudėtis, priklausys nuo esamų koalicijos ir visų Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narių apsisprendimo, kai visi susipažins su šiuo dokumentu ir tai apsvarstys savo frakcijose ar partijų skyriuose.

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius

Administracijos direktorė Vida Rekešienė

Komentarai

Prašome prisijungti Logan arba registrieren norėdami komentuoti.

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook