Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2018 m. gruodžio 20 d. po...

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2018 m. gruodžio 20 d. posėdžio darbotvarkė

2018-12-12 potvarkis Nr. V3-74

 1. Dėl savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkės.
 2. Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 22 d. sprendimo Nr. T2-29 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės 2018 metų biudžeto patvirtinimo“ pakeitimo.
 3. Dėl Jurbarko miesto ir rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano koregavimo patvirtinimo.
 4. Dėl Maksimalių socialinės globos paslaugų finansavimo išlaidų dydžių sąrašo patvirtinimo ir socialinių paslaugų teikimo kainų nustatymo.
 5. Dėl Socialinės paramos mokiniams Jurbarko rajono savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo.
 1. 6.                         Dėl pritarimo projektams „Dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugų teikimas Skirsnemunės seniūnijos vaikams ir jų šeimos nariams“ ir „Šeimos gerovės gerinimas Smalininkuose teikiant socialines paslaugas vaikams ir jų šeimos nariams“

  7.                         Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2018 m. rugsėjo 27 d. sprendimo Nr. T2-238 „Dėl didžiausio leistino darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, pareigybių skaičiaus  Jurbarko vaikų lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ ir Jurbarko r. Jurbarkų darželyje-mokykloje patvirtinimo“ pakeitimo.

  8.                         Dėl Jurbarko švietimo centro nuostatų patvirtinimo.

  9.                         Dėl Jurbarko švietimo centro teikiamų atlygintinų paslaugų įkainių sąrašo patvirtinimo.

  10.                       Dėl Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos direktorės Nijolės Giedrutės Blažaitienės atleidimo iš pareigų.

  11.                       Dėl Jurbarko rajono Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus Petro Baršausko atleidimo iš pareigų.

  12.                       Dėl Jurbarko r. Juodaičių pagrindinės mokyklos direktorės Nijolės Jociuvienės atleidimo iš pareigų.

  13.                       Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimo Nr. T2-352 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo paskyrimo“ pakeitimo.

  14.                       Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2017 m. balandžio 27 d. sprendimo Nr.T2-83 ,,Dėl Jurbarko rajono savivaldybės dvinarės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir atliekų tvarkymą dydžio nustatymo metodikos patvirtinimo“ pakeitimo.

  15.                       Dėl Jurbarko rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių sąrašo patvirtinimo.

  16.                       Dėl turto perdavimo panaudos pagrindais partijai Tvarka ir teisingumas.

  17.                       Dėl nekilnojamojo turto  panaudos sutarties su Darbo partija pratęsimo.

  18.                       Dėl patalpų Tauragės g. 1b, Eržvilko mstl., Jurbarko r. sav., nuomos.

  19.                       Dėl panaudos sutarties su Klaipėdos universitetu pratęsimo.

  20.                       Dėl valstybės turto pripažinimo netinkamu (negalimu) naudoti ir jo nurašymo.

  21.                       Dėl patalpų Ateities g. 15, Girdžių k., Jurbarko r. sav., nuomos.

  22.                       Dėl 2018 metų žemės nuomos mokesčio lengvatos.

  23.                       Dėl nekilnojamojo turto pirkimo Jurbarko rajono savivaldybės nuosavybėn socialinio būsto fondo plėtrai.

  24.                       Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2017 m. spalio 26 d. sprendimo Nr. T2-286 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės būsto fondo ir socialinio būsto, kaip savivaldybės būsto fondo dalies, sąrašų patvirtinimo“ pakeitimo.

  25.                       Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2017 m. vasario 23 d. sprendimo Nr. T2-29 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomos mokesčių dydžių nustatymo“ pakeitimo.

  26.                       Dėl keleivių vežimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutu Jurbarkas–Kaunas–Jurbarkas.

  27.                       Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2015 m. balandžio 30 d. sprendimo Nr. T2-116 „Dėl įgaliojimų savivaldybės administracijos direktoriui suteikimo“ pakeitimo.

  28.                       Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2015 m. rugsėjo 24 d. sprendimo Nr. T2-255 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo“ pakeitimo.

  29.                       Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2019 metų pirmojo pusmečio darbo plano patvirtinimo.

  30.                       Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimo Nr. T2-357 „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto 2018 metų veiklos programos patvirtinimo“ pakeitimo.

  31.                       Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto 2019 metų veiklos programos patvirtinimo.

  32.                       Dėl Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2013 m. kovo 28 d. sprendimo Nr. T2-91 „Dėl Kontrolės komiteto nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo.

  Savivaldybės tarybos, komitetų ir komisijų posėdžio darbotvarkės, sprendimų projektai ir kita susijusi informacija skelbiama Jurbarko rajono savivaldybės interneto svetainėje skiltyje „Informacija tarybos nariams“. Sprendimų projektai taip pat skelbiami skiltyje „Teisinė informacija“ – „Teisės aktų projektai“.

  Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius

Komentarai

Prašome prisijungti Logan arba registrieren norėdami komentuoti.

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook