Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarkų darželis-mokykla švenčia 45-erių jubiliejų

Jurbarkų darželis-mokykla švenčia 45-erių jubiliejų (0)

2022-06-10

Birželio 9 d. Jurbarkų darželyje-mokykloje netrūko šurmulio ir linksmo klegesio – šventiniu renginiu paminėtas įstaigos veiklos 45-metis. Šiai gražiai progai įprasminti skirtame renginyje prisiminta įstaigos veiklos istorija, padėkota mažąsias asmenybes ugdantiems pedagogams ir kitiems įstaigos darbuotojams. Šventinę nuotaiką renginyje kūrė jaunieji darželio auklėtiniai su menine programa.

Šventė buvo pilna džiugesio, gražių ir jautrių akimirkų. Penkiolika metų Jurbarkų darželiui-mokyklai vadovaujanti Virginija Samajauskienė sveikinimo žodžiais kreipėsi į pedagogus ir ugdytinius, jautriais prisiminimais apie pedagoginio darbo pradžią pasidalijo pirmoji darželio vadovė Angelė Baltrušaitienė.

 
Įstaigos bendruomenę gražios sukakties proga pasveikino buvę ir esami ugdytiniai, ilgamečiai darbuotojai, šiuo metu įstaigą lankančių ugdytinių tėvų atstovai, kitų Jurbarko rajono ugdymo įstaigų vadovai. Už nuoširdų darbą ugdant jaunąją kartą pedagogams padėkojo Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Savivaldybės tarybos narys ir ilgametis šios įstaigos rėmėjas Kasparas Jurevičius, Jurbarkų seniūnijos seniūnas Audronis Kačiušis.
 
„Visa jūsų darželio-mokyklos aplinka atspindi čia dirbančių žmonių nuoširdumą. Dėkoju visiems esamiems ir buvusiems darbuotojams, kurie dėjo pamatus šios įstaigos istorijoje, kūrė tradicijas, formavo pozityvų šios įstaigos įvaizdį. Linkiu, kad čia niekuomet netrūktų auklėtinių, kurie yra ne tik mūsų rajono, bet ir visos Lietuvos ateitis“, – mintimis dalinosi Savivaldybės vadovas.
 
Už ilgametį, nuoširdų, sąžiningą, kūrybingą ir atsakingą darbą Savivaldybės padėkos raštus meras įteikė šios įstaigos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Vidai Juzikienei, priešmokyklinio ugdymo mokytojai Nijolei Sokolovai, ikimokyklinio ugdymo mokytojai Ritai Pielikienei, muzikos mokytojai Alvydai Latožienei ir ūkvedei Ritai Kvietkienei. 45-erių metų veiklos jubiliejaus proga įstaigos bendruomenei meras taip pat įteikė 150 eurų vertės dovanų čekį.

jurbarkas.lt inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook