Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kviečia teikti kandidatus į želdynų ir želdinių apsaugos, prie...

Kviečia teikti kandidatus į želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisiją (0)

2022-05-05

Pasikeitus Lietuvos Respublikos želdynų įstatymo nuostatoms ir siekiant tinkamai vertinti ir prižiūrėti želdinius Jurbarko rajone, sudaroma nauja želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisija.

Įgyvendindama naujos redakcijos Lietuvos Respublikos želdynų įstatymo 13 straipsnio 10 dalį ir 25 straipsnį, Jurbarko rajono savivaldybės administracija rengia Jurbarko rajono savivaldybės tarybos sprendimą „Dėl Jurbarko rajono savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisijos sudarymo ir nuostatų patvirtinimo“ ir kviečia teikti kandidatūras į Jurbarko rajono savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisiją (toliau – Komisija).
 
Komisijos pagrindinė funkcija yra teikti išvadas Jurbarko rajono savivaldybės administracijai dėl būtinybės kirsti ar kitaip pašalinti iš augimo vietos saugotinus želdinius.
 
Atrenkant Komisijos narius prioritetas skiriamas jų žinioms ir kvalifikacijai. Pageidautina, kad Komisijos narys turėtų biologijos, miškotvarkos, aplinkos inžinerijos, architektūros, aplinkosaugos, želdynų priežiūros srities profesinį ar aukštesnį išsilavinimą arba ne mažesnę kaip 3 metų patirtį dirbant želdynų srityje.
 
Atkreipiame dėmesį, kad Komisijos darbas vyks darbo dienomis Savivaldybės administracijos darbo valandomis.
 
Prašome iki š. m. gegužės 10 d. bendruomeninių organizacijų, asociacijų ir kitų viešųjų juridinių asmenų (išskyrus valstybės ar savivaldybės, jų institucijų įsteigtus juridinius asmenis), kurie įsteigti teisės aktų nustatyta tvarka ir skatina aplinkos apsaugą, atstovus teikti prašymus dėl dalyvavimo Jurbarko rajono savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos, priežiūros ir tvarkymo komisijoje.
 
Prašymus galima teikti Jurbarko rajono savivaldybės administracijai, adresu Dariaus ir Girėno g. 96, 74187 Jurbarkas, tel. (8 447) 70 153,  el. p. info@jurbarkas.lt .

jurbarkas.lt inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook