„Lietuvos draudimas“ apdraudė mūsų rajono moksleivius ir padov...

„Lietuvos draudimas“ apdraudė mūsų rajono moksleivius ir padovanojo liemenes

Ilgiausiai šalyje gyvuojanti socialinės atsakomybės akcija „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka dvidešimtą rudenį. Visoje Lietuvoje, o taip pat ir Jurbarko rajono savivaldybėje, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu.

„Apsaugok mane“ iniciatorė didžiausia Lietuvoje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Jurbarko rajono savivaldybe ypatingą dėmesį skiria vaikų saugumui keliuose. „Lietuvos draudimas“ rugsėjo mėnesį nemokamai apdraus kiekvieną moksleivį 5 tūkst. eurų draudimu nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. Šis draudimas galioja visoje Lietuvoje ištisą parą visą rugsėjo mėnesį. Savivaldybė prie mokyklų esančias perėjas įsipareigojo paženklinti ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų.

Liemenės – saugioms vaikų išvykoms

Šiemet rajono pradinukai sulauks ir specialios „Lietuvos draudimo“ dovanos – visos Jurbarko rajono mokyklos gaus pradinėms klasėms skirtas „Lietuvos draudimo“ šviesą atspindinčias liemenes. „Liemenės, kurios atspindi šviesą, yra viena paprasčiausių, bet itin svarbių priemonių, užtikrinančių pėsčiųjų saugumą keliuose. Jos ypatingai reikalingos rudens ir žiemos sezonu, kai greitai temsta – dėvima liemenė gali apsaugoti nuo skaudžios nelaimės ir mieste, ir užmiestyje. Mokyklose tokių liemenių trūksta arba jų visai nėra, nors vaikai dažnai vyksta į įvairias ekskursijas, pažintines keliones. Tikime, kad nuo šiol moksleivių išvykos bus ir ryškesnės, ir saugesnės“, – sako „Lietuvos draudimo“ Panemunės skyriaus vadovė Adelė Sapkienė. „Lietuvos draudimas“ šviesą atspindinčias liemenes Lietuvoje dovanoja jau trečius metus iš eilės. Iš viso jų jau padovanota daugiau nei 34 tūkstančiai, liemenėmis aprengti 33-jų rajonų pradinukai. Šiemet Jurbarko rajono mokykloms iš viso padovanota 930 liemenių, kurios pažymėtos „Apsaugok mane“ ženklu.

Nutikus nelaimei – nemokamas draudimas

„Lietuvos draudimas“ apdraudžia visus moksleivius, kurie keliauja pėsčiomis ar važiuoja dviračiu. Patekus į eismo įvykį, tėvai ar globėjai kviečiami apie tai iš karto pranešti „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828. Užregistravus įvykį, bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau.

„Norime, kad tėveliai, išleisdami savo vaikus į mokyklas, neturėtų papildomų rūpesčių ir galėtų jaustis ramūs. Todėl draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną, o dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Svarbiausia, kad, nutikus nelaimei kelyje, jie žinotų, jog gali kreiptis į mus dėl patirtos žalos atlyginimo“, – sako Adelė Sapkienė.

Parengta pagal AB „Lietuvos draudimas“ informaciją

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook