Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lietuvos žydų bendruomenė kviečia minėti tarptautinę holokaust...

Lietuvos žydų bendruomenė kviečia minėti tarptautinę holokausto dieną (0)

2022-01-21

Sausio 27-ąją minima Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena, kviečianti atminti 6 milijonų Europos žydų sunaikinimo tragediją. Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė ragina skirti šios dienos renginius jaunimo edukacijai apie Holokausto atmintį, organizuoti virtualius susitikimus su vietos žydų bendruomenių nariais, menančiais ir neleisiančiais pamiršti šių žiaurių istorijos tarpsnių. Gyventojai taip pat kviečiami prisijungti prie pasaulinės atminimo akcijos #WeRemember / #MesPrisimename ir prisiminti Holokausto aukas, liudytojus ir gelbėtojus, gyvenusius Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Prisidėti prie akcijos galima šiais būdais:

  • Aplankykite arčiausiai Jūsų esančias žydų žudynių vietas ir pagerbkite nužudytuosius padėdami simbolinį akmenuką.
     
  • Pasiruoškite ir atspausdinkite užrašą #WeRemember / #MesPrisimename. Laikydami užrašą rankose nusifotografuokite stambiu planu ir pasidalinkite savo nuotrauka socialiniuose tinkluose su prierašu: #WeRemember / #MesPrisimename. Šablonas spausdinimui.
  • Tarptautinės holokausto aukų atminimo dienos išvakarėse prisijunkite prie pasaulinės atminimo akcijos savo socialinio tinklo „Facebook“ profilyje užsidėdami rėmelį #WeRemember / #MesPrisimename. Rėmeliai.

jurbarkas.lt inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook